13 rakamının uğursuzluğuna inanır mısınız ? siZin 2013 ünüz nasıl geçti ?

ben pek inanmasamda bu 2013 hem şahsi olarak hem medyada gördüklerimden dolayı berbat bir yıldı... özellikle bu yıl ünlülerde çok fazla ölüm gerçekleşti ve en son savaş ay ı kaybettik Allah rahmet eylesin. peki sizin 2013 ünüz nasıl geçti ?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• 13 rakamı Müslümanlar için uğursuzluk kabul edilemez. İslam tarihi için önem taşıyan olaylara bakacak olursak:

1+4+5+3=13... İstanbul'un fethi

7+5+1=13 ...Türklerin Müslüman oluşu

5+7+1=13 ...Hz.Muhammed (Sav)in doğuşu

islamiyette bir olayı ya da kişiyi ya da durumu uğursuz ilan etmek reddedilmiştir. Ben 13 rakamını severim hayatımdaki tüm güzel hadiseler hep 13 e denk geldi. İlk arabamın plakası, evimin kapı numarası, mezuniyet tarihim, kızımın doğumu vs...

2013 de şahsım adına güzel bir yıldı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şanssızlığı sayılarda nesnelerde arama güzelim şansızlığı kendi bünyende arayacaksın. Sende bilirsin ki öyle ballı itler var ki 13 tane 13 sayısını sayısalda oynarlar 13 kere de sayısalı tuttururlar. Ama benim gibi bir gariban sayısalın sonucunu önceden öğrenip ona göre oynasa bileeeeee anasını satayım son anda bir cin gelir bir büyü müyü yapar sayıları son anda değiştiriverir ben gene avcumu yalarım.

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • inanmam ben

0|0
    0|0
  • İnanmam...

0|0
    0|0
  • Öyle batıl inancım yok lakin 2013 benim kıyametimin kopuşuydu yaşadığım en karanlık yıldı

0|0
    0|0
  • Benim uğurlu sayım 13 çok severim çokta beğenirim yerim ben o 13 ü .p

0|0
    0|0
  • 2013,2012'den daha verimliydi benim için.MUTLU SONa bir adımdan daha fazlasını içeriyordu.Öyle de devam ediyor.

0|0
    0|0
  • yarı çok güzel yarısıda çok kötüü :(

0|0
    0|0
  • uğursuzluk diye bişe yoktur

1+4+5+3=13 İstanbulun fethi

7+5+1=13 Türklerin müslüman oluşu

5+7+1=13 Hz.Muhammed (Sav)in doğuşu

meseleyi anladınız mı şimdi avrupalıların 13 sayısını uğursuz kabul etmelerini ?

0|0
    0|0
  • cok kotu :(((

0|0
    0|0
  • her yil önemli birileri ölür.

0|0
    0|0
  • 2013 de hep itildim kakıldım anasını satım :D 2014 te ben kakıcam artık sdfghj

5*

0|0
    0|0
  • ben inanmam öğle şeylere

inancım yoktur

her yıl olduğu gibi geçti:))

0|0
    0|0
  • bek iyi geçmedi benim adıma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• harbiden cok unlu gitti dun okudum tam 27 unlu hayatini kaybetmis :(

bende bu sene yengemi kaybettim 21 yasinda 8 aylik hamile bebegiyle beraber öldu gectigimiz kasimda. onun disinda olumsuzluklar olmadi aslinda nerdeyse 4 senedir bebek sahibi olmak icin ugrasiyorduk 2 tup bebek igneler haplar vs bitmedi tedaviyi 4-5 ay biraktim tam baslicam derken agustosta hamile oldugumu ögrendim benim icin cok buyuk bir mucize oldu bu... okulumu bitirdim maddiyat olarak borsa yatiriminda biraz zarar etti esim onun disinda sukur bir sorun yok olumsuz olan yengemin ani gidisiydi olumlu olan bebegim gelicek haberini duymamdi onun disinda pek fark olmadi her yil olan seyler mayalilar ne bilicek cogu seyi bilmislerde bunu bilen bir Allahtir gulerek simdi yarin öluyormuyuz diyordum son gunu bile ki kiyameti degil mayalilar kimse bilmiyor Allah haric...

0|0
    0|0
  • inanmam öyle olsa 13 her ayın içinde mutlaka bir kere yaşanıyor.ayda 12 kere ayın 13.gününü yaşıyoruz.böyle düşünürsek kafayı yeriz:)

1|0
    0|0
  • İğrenç geçti, herkesin olduğu gibi benimde kaybım oldu :@

Yok ya bir problem vardı bu yılda, bu yıl olmamış, yapamamışlar..

0|0
    0|0
  • Katiliyorummmm çok uğursuzdu

0|0
    0|0
  • İnanmam 13-14-15 farkı yok, sayı olmaktan öte değiller benim için.

0|0
    0|0
  • Benım ıcın 13 , 14 fark etmıyo. her gunum ugursuz.

0|0
    0|0
  • inanmam .

0|0
    0|0
  • Tek sayıların uğursuzluğu var bence.

0|0
    0|0
  • Bu ne la herkes yılbaşı havasına girmiş :D daha durun çok var ben daha plan yapmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...