Bir toplanın şu kilolardan kurtulayım(+1)

Bugün karar verdim her şeyin önünde engel olan şu kilomdan kurtulacağım.59 kiloyum aynı zaman da sınava hazırlanıyorum basenlerim ve kalçam cok dikkat çekiyor belim kalın yanlarım var sırtım var kollarım kalın kısacası hiçbir yerim ince değil boyum 1.63 basen ölçüm 99 akşam 6 dan sonra bir şey yemesem abur cubur u kessem 1 saat evde egzersiz yapsam gider mi şu kilolar başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yqhu millet boyle fizik istiyor bulamiyor , sende dert ediyosun.balik etli olmqk iyidir iyi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gider az öz ye akşam yeme bol su iç spor yap

1|0
    0|0
  • nasıl yardımcı olabilirim ?

1|0
    0|0
  • Mutsuzmusunn yanii seni hep geren biseyler varmii

1|0
    0|0
    • evet çevremdeki kızların hepsi zayıf neredeyse çekingenliğime bir etken

• Takma kafana. Bak dunyaya bidaha gelmiycen baska bir sansin yok dunya bir gun oda bu gunn kimsenin hioc birsayin seni uzamesine izin vermee

• Spor veya diyet yapmana gerek yok kimyasal yiyeceklerden ve hamur isinden uzak dur

1|0
    0|0
  • yaşın kaç öncelikle ? hangi sınav bu ?

1|0
    0|0
  • Boyuna göre kilon normal.Sadece 1 kilo fazlan var.Boy ölçüsünden 5 çıkarınca gereken kilo ortaya çıkar.Pek karıştırma bence.

0|0
    0|0
  • spor spor spor !

yediklerine ve yeme saatine dikkat et yeter

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aslında o boyla çok da şişman durmuyosundur diye düşünüyorum ama yediklerine dikkat edersen genel kilo verirsin. senin bölgesel vermen lazım. basen eritcek egzersizleri düzenli bir şekilde yapmadan olmaz.

1|0
    0|0
  • eğer o sınav üniversite sınavıysan... bünyeni zorlama lütfen... nasıl etkiliyor beslenme öğrenmeni biliyormusun sabret yazın yap diyetini... :)

1|0
    0|0
  • Akşam 6dan sonra abur cuburu kesmekle olmaz bir tek zaten o saatlerde birşey yememen gerekir.Evde egzersizi sürekli görmüyorum yürüyüş yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yürü

1|0
    0|0
    • havalar soğudu yürürsem hasta olucam derslere calısamam zaten mezunum bir sene gitmesın

• spora basla.

1|0
    0|0
Yükleniyor...