Kapat

Kuşlardan anlayanlar baksın çok acil

Kuşumun kafesini temizlerken kapıdan kaçtı ve klozetin içine düşücekti bende klozetin kapağını kapatayım derken kapak kafasına geldi sonra bir baktım tek gözü şişmiş, kanlanmış. Hemen veterinere götürdüm bakan kişi profesördü. Gözünü inceledi, göz yerinde ama ödem yapmış travmatik dedi. Terramycin diye bir krem verdi, onu sürdüm gözüne. Gözünün teki kapandı şuan. Geçer mi acaba yoksa böyle mi kalır :( Ne yapmalıyım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Profesör anlıyorsa öyle yap burdakilerin çoğu profesör değil her akıl vereni uygulamada. Eh be kızııım. Kuş kafesine alışmadan sana alışmadan odaya alışmadan ne diye dikkat etmezsin. Benim muhabbet kuşum var omzumda her odayı benle birlikte gezer dışarıya çıkmasına önlem olarak kapıyı bacayı hep kollarız.

0|0
    0|0
    • çok hareketli yahu elimden geldiğince dikkat ediyorum ama iki dakikada kaçtı haylaz :( doktor geçer dedi ama bakalım. inşallah iyileşir yavrum

• Kaldığı odaya alışırsa başka odalara pek gitmez bilmediği için. Benim omzumda gezdikçe tanıyor odaları. Eğer odadan kaçıyorsa alışmamış bulunduğu ortama yangın çıkışını arıyor diyorum yani bir anlama. :D Odasına alışsın kafesine alışsın 1 haftada temizliyosan 2 haftada temizle kendi evini tanısın.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• kuşana geçmiş olsun diyorum olur öyle ya kafana takma belki de ölcekti klozete düşse. hayatını kurtarmışsın :) terramicyn yeterli bence yapacak bişi yok başka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizimki de örtüye tırnağını taktırmış, sendeliyomuş biraz, ayağını incitmiş, doktor ona da Terramycin vermiş. Profosyenel bir yöntem herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...