Türk kızının köklü değişimini farkettiniz mi ?

Can sıkıntısı ve Türk kızının yakın tarihi ;

yıl;

1980: hayır dudaktan olmaz

1990: öp ama elleme

2000: kilodumu çıkartmam

2010: evlenicez dimi ?

2013: çabuk ol yoksa yapamadı derim bak.

ŞEkilde görüldüğü gibi kızımız, yakın tarihinde büyük değişim göstermiştir.

2020 de kızımız hangi aşamaya gelecek buda merak konusu . Yorumlarınız için şimdiden teşekkür eder,genelleme için özür dilerim :) Kimse üstüne alınmasın,can sıkıntısından makara yapıyorum.sevgilimden ayrıldım intikam alıyorum :)

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2020 de Türk kızı kendi aralarında muhabbet ederken.Ayşe Fatma yla muhabbet ederken.Ayşe:

-Şu Mehmeti varya çok fena ya

-Yok be kızım yatakta bir numarası yok

-Ablacım var ya bir postaya 50 kağıt veririm :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• valla çok haklısın ya. ben de bir kız olarak bundan şikayetçiyim. çok yazık ediyo kendine zamane gençleri. 40 yaşında gibi konuştum ya. ama gerçekten de kızların artık -maalesef- fahişeden farkı kalmıycak nerdeyse. ağır konuştuğum için sorry ama böyleleşiyoruz

2|3
    0|2
    • Helal olsun sana, çok doğru söylüyosun.

• parayala mı seks yapıyorlar, bildiğim kadarıyla Türk kızlarının bir çoğu hoşlandığı adamla sevişiyor, sokaklarda müşteri kovalamıyorlar

• Bu kızların böyle olmasının en büyük sebebi sorumsuz anne ve babalar

0|1
    0|0
  • Hayır ben sizin nasıl bir hatun aradığınızı merak ediyorum.

Olmaz dersin, "bana bile mi?" der.

Olur dersin, bu sefer de o "olmaz" der.

Mezhebi genişlettikçe daraltıyorsunuz. Daralttıkça da genişlemesini istiyorsunuz.

O süreçte erkekler sabit kaldı zaten. 80'de öpmedi, 90'da ellemedi. Bu süreçte hep kadın yalnızdı, tekti. Öyle değil mi?

1|1
    0|2
    • Haklısın. Ama daha çok doğru zamanda, doğru insanlar( doğrudan kastım ne istediğini bilen farkında olan insanlar) birbirini bulamadı bence .

• haha Türk kızı diye modelleştirdiğin kız modeline bak Allah aşkına kızlardan hiç anlamadığın ne kadar da belli

0|1
    1|0
    • Sen hangi dağda yaşıyosun cancazım :)

• Ay yerim seni alttan alttan lafta sokarmış :) Bak ben 1 hata yapıp, yatağa attığım kızın anlattıklarından etkilenip kıza dokunmamıştım. Kız aynı gün sabahında benim arkamdan demiş ki,' bu çocuğun kendine güveni yok belkide kalkmıyo sabaha kadar kız kıza yattık ' : d Şimdi bu hanım kızımıza ne yapmak lazım sen söyle

• o kız beni ilgilendirmez sadece genelleme yapmanın yanlış olduğunu söylemek istemiştim. Bütün kızlar böyle değil.

• bence genellemn yanlış olmuş kardeş, bazı demelidiniz

0|1
    0|1

• ModernTürk Erkeklerinin geçmişten bugüne yakın tarihçesi ;

1980 İnsaniyet Ve Namus

1990 Saygı ve Ayıp bilen

2000 Biraz mütevazi ve çekingen

2010 yılları Ahlaksızlık ve abazalık diz boyu

2013 Abi bizde tık yok kızlar bizden kaçıyorlar

Maksat gırgır olsun :D

3|1
    0|2
  • 5.çocuk geliyo hamiiiiit

0|1
    0|1
  • doğru söylemişsn

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugun elliyim opeyim bilmem ne yapayim diyenler yarin ellenmemis opulmemis bilmemne yapmamis ararlar.

Genelleme yapmadim diyorsunda Turk kizlari dedidigin zaman genel oluyor .

Turkler kizlarini kimsenin agzina sakiz etmez bence biraz akilli konusmayi dene.

1|1
    0|0
  • Yıl 2020

Kız: off yavrum şu popoya bak

Erkek: (sessiz bir şekilde köşeye sinerek tlf açar) abla şuan x marketinin arkasındayım lütfen beni almaya gelin çok korkuyorum

2|1
    0|0
  • Bir kızın seks yapmasında kötü olan ne ? erkekler bu dediklerini her tarihte yaptılar ve yapmaktalar, kızlar neden yapmasın ki , bence gayet normal.

0|1
    0|0
  • bence makara değil gerçekten doğru tespitler. 2020 de de kadınların erkeklere tecavüz vakası boy gösterebilir. zira erkek genel eviyle bununda temeli atıldı.

0|1
    0|0
  • zaman değiştikçeinsanlar mutasyona uğrar gibi oldu :=))))

0|1
    0|0
  • yıl 2020.sus seni amarım bak :D

0|2
    0|0
  • Böyle intikam alma söylemleri yakışık kalmaz, en önemlisi ADAM olan bunu yapmaz..

0|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler.1 gün senide 3 yıllık sevgilin aldatırsa, görürüm senide

• Kezban dedikçe sapıttılar sanırsam :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...