Kapat

Türkiye'de genel kupa klasmanı Galatasaray'ın kupaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

toplam kupa sayısı 65 olan galatasaray en yakın rakibine 9 kupa fark atmış kupaların şampiyonuyuz biz :)))))))))))))))

Güncellemeler:
pardon 11 kupa fark atmışız fenerbahçe 54

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ama onlar bizi 6-0 yenmişti:)

2|0
    0|3
    • olsun sizin uefa kupanız var:)))

• O Sözü Fenerliler artık ezberledi onlarda biliyor gerçeği o bakımdan bu sefer yazmadım

• Sizin uefa kupanız var ama :S

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• 6-0 yendiniz diye yeter be 5-1 ve 7-0 ı unutmayın

1|0
    0|0
  • Şu fenerlilerin artık 6-0 yendik demelerinden bıktım.Hiç değilse övünecek kupamız var.Sizin gibi şike yaparak almadık onu.

0|0
    0|0
  • para dolu çantalar doğan şahin marka arabalar kaleci zalad :D

0|1
    0|1
  • kupası çok takımı tutmak zengın koca aramak gibi birşey ; )

0|1
    0|0
  • şikeyle alınan kupalar link link leri incele görürsün beşiktaşın en az 3 kupasını çaldınız

0|0
    0|0
    • Pardon ama sizin bize Ahlak dersi vermeniz biraz saçma siz Tescilli şikecisiniz

• Bizimkinin siyaset olduğunu şike olmadığını herkes biliyor ama sizin şikelerde hep itiraflar var resmiyete dökülmemiş sadece

• ergün gürsoy doğan marka arabalar malatyaspor zalad ankaragücü 8-0 vs vs diye düşünüyorum türkiye ye şikeyi getiren takımdır gs

0|0
    0|0
  • öncelikle bilgi yanlışlığını düzeltelim :) şöyleki türkiyede futbol başladığından beri yani milli kümelerin ,istanbul liglerinin,atatürk kupası vs turnuvalarda araştır bu dediklerimi toplamda fenerbahçenn 91 gs 81 kupası vardır :) ancak tff süper ligi kupaları saymaya 1959dan itibaren başlamıştır..

0|0
    0|0
    • atla bunları

• uydurma saçma sapan bilgilerle bilgi kirliliği ypma vikipedidende bak :) ama bu soruyu sormanda kadıköyün etkisi büyük psikolojin bozulmuş anlaşılan ama ilk kez olmuor 15 senedr böyle merak etme :)

• taa eski kupalar çoğu :) nden acaba son yıllarda çok kupa sı yok.. eski kupalar çok.. yok efendim bilmem ne kupası yok cumhurbaşkanı kupası =)

0|0
    0|0
  • acınız büyük olunca kupaları sayıyorsunuz sürekli... :)

0|0
    0|0
  • para dolu çantalar doğan şahin marka arabalar kaleci zalad bunu kim demişse dogru demiş =)

1|0
    0|0
  • para dolu çantalar doğan şahin marka arabalar kaleci zalad :D

0|0
    0|0
  • fenevliler 5 tl karsiliginda gs muzesine gidip hayalini kurduklari uefa ve super kupasini gorebilirler ama dokunamazlar yasak

0|0
    0|0
  • Serefli ikincilikler.

Zalad in kulaklari cinlasin.

0|0
    0|0
  • Ne gerek var şimdi sidik yarıştırmaya kupaları size mi veriyorlar

0|1
    0|0
  • şıllık ne yaa. sırf onun için tıkladım varya

0|0
    0|0
  • Kucuk takımlar buyuk takımları yendigiyle övünür buyuk takımlar aldıkları kupalarla: )

0|0
    0|0
  • şıllık nick süper çok begendim :D

0|0
    0|0
    • Bizde sadece Uefa kupası yokki Uefa Süper kupası ve Milenyum kupasıda var:)

• napalım bizde böyle tesellli buluyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış anlamayın bayan gs ama bazı taraftarlar yenilince kendini eleştiriler nerde hata yapıldığını vs. bazıları da geçmişte üstün olduğu noktayı vurgularlar.kupa maçları oynanırken bu soruyu sorsaydınız hiç göze batmazdı :)

1|0
    0|0
  • Şimdi derler 1986-1987 sezonu kupasını Beşiktaş'a verin

1|0
    0|0
Yükleniyor...