Acaba hiç tanıştırmasak mı ?

en yakın arkadaşımın sevgilisiyle benim sevgilimi tanıştırmak için bir paln yaptık 4 kişi bir yere yemeğe gideceğiz ama şöyle bir problem var benim sevgilim kavgacı birisi neye kızacağını anlayamzsınız ya da beni neyden kıskanacağını anlayamam hiç bu kadar zamanlık sevgilim ama kestiremiyorum nasıl davranacağını en yakın arkadaşımın sevgilisi biraz kılıbık biridir sevgilimde hiç hoşlanmaz öyle tiplerden sırf tipini beğenmedi diye bir kaç kişiyi dövdüğü bile olmuş zamanında.eğer yemekte bir şey yaparsa hem ben mahcup olurum hem de o kadar plan boşa gider aramız bozulur arkadaşlarımla sizce tanıştırmamak en iyisi mi ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• nerden buluyosunuz lan böle adamları asfksfmasaösf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• KORKMA BİŞİY YAPMAZ...ZAMANINDA YAPTIM DEDİĞİ ŞEYLERDE YALAN...TİPİNDEN DOLAYI DAYAK YİYENİN ELİ ARMUT MU TOPLUYORMUŞ...SENİ ÜZMEMEK İÇİN BİŞİY YAPAMAZ MERAK ETME.

0|0
    0|0
  • bi gün onun ağzını burnunu kıran biri olur merak etme :D tanıştır öğrensin bazı şeyleri halk dilinde kıro veya öküz denilen tipleri adam eden görünmez mekanizmamız vardır bizim

0|0
    0|0
  • HAahaha dikkat et dayak yemesin atayım derken

0|0
    0|0
  • tanıştırma kız boşvr

0|0
    0|0
  • Yok. Olmazsin cya sevgilin jiz ârkadsia asik olursa :-)

0|0
    0|0
  • "sırf tipini beğenmedi diye bir kaç kişiyi dövdüğü bile olmuş"

Ulan hiç bize denk gelmiyor ki şöyle tipler.

0|0
    0|0
    • daha geçenlerde kuzenini dövdü kız gibi davranıyor diye

• Azjdkdsnaksd

Ulan benim kuzenim beni ciddi ciddi dövmeye kalkacak, adamı dümdüz ederim. Kırarım kolunu atarım kapının önüne. link

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin adam füze binmiş uçuyor :D

0|0
    0|0
  • Bence sen bu adamı hiç insan içine çıkarma.

0|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmıyorum şu işlerden. Ayrıca tip beğenmedi diye dövmek nedir ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...