Kızınıza karınız anlamayacak olsa eski sevgilinizin ismini verir misiniz?

kızınıza karınız anlamayacak olsa eskı sevgılınızın ısmını verır mısınız?

pekı bayanlar oglunuza kocanız anlamayacak olsa eskı sevgılınızın ısmını verır mısınız?(sarkıdan yola cıkılarak sorulmustur: link

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• ben versem versem çiftlikteki öküze eskisinin adını veririm!

0|0
    0|0
  • Karaktersizlikten başka bişey değil bu . O zaman ne diye evlendin başkası yüreğindeyken önce onu bitir derdim kendime.

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle yapmazdım bitmişse bitmiştir benim için her türlü ewli oldugum bir kişi asla bu saygısız ve güvensiz bir dawranışta bulunmazdım.

1|0
    0|0
  • Böyle birşeyi yapmaya gerek duyuyorsam zaten eşimi sevmiyorumdur aklım hala eski sevgilimdedir. Eşini seven insan zaten böyle bir şey yapmaya gerek duymaz.

0|0
    0|0
  • veririm tabikide üstüne bide espiri patlatırım güleriz

evlilik herkesin bişeyleri geride bırakıp arkaya bakıp onlara gülebiliceği güzel bişeydir karımlada paylaşırım bi sorun yok yani

0|0
    0|1
    • bence onun ıçın olacaktır:)

• hallederiz :D günün sonunda müthiş bi masaj ile yumuşacık olmuş kalbinin kilidini açarım ben onun :D

• veririm

0|0
    0|0
  • veririm tabiki ve bunu daha geçen gece düşünmüştüm :)

0|0
    1|0
    • hangı ısım:)

• cok modern kactın ya:)

• doğrusu bu

• adını andıgımda üzülüyorsam, aklıma kötü anılar geliyorssa neden vereyimki

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır . Eşimi neden bir ömür salak yerine koyyayımki .

1|0
    0|0
    • evet ömür boyu salak yerine koymak doğru söz, dilimin ucundaydı aklıma gelmedi sen yazmışsın +

• asla ama asla !

Eşime bu kadar büyük saygısızlık yapamam vicdan azabından ölürüm ..

1|0
    0|0
  • sen bu şarkıla yola bir daha çıkma sonra ana haber bültenlerine maskara olursun ... =))

0|0
    0|0
    • ne alaka?

• neyse sen burada takıl sonra uyarı geliyor bana benim demek istediğimi mayısta anlarsın =)

• ne demk ıstedıgını anlat anlayalım?

• Asla yapmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eğer kocam bana öyle birşey yapsaydı kendimi aşağılığın teki hissederdim. ayrıca bence böyle birşey yapmak da çok terbiyesiz ve saygısızca benim vicdanım el vermezdi. zaten ben ilk başta eğer eşimi gerçekten sevmiyorsam evlenmezdim, kalbimde eski sevgilim farken başka bir erkekle evlenmenin onun başını yakmanın ne anlamı var ? bu yüzden zaten en başta böyle bir karaktersizlik aklıma gelmezdi.

eski sevgiliyi unutamıyorsanız başka bir insanın hayatını yakmayın kardeşim bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Hayır o ismi koymam.Bana da hatırlatmasına gerek yok ayrıca nasılsa bir şekilde bitmiş bir olay zaten.

0|0
    0|0
  • Benzer bir isim vermeyi düşündüm. Aradım, tek harfi farklı olan bir isim buldum. Güzelmiş de anlamı. Nasıl yutturracağıma kaldı yalnızca iş. Bir de benim etrafımdaki herkes o şahsı biliyordu. Çakarlar herhalde. Kötü olur bu biraz...

0|0
    0|0
  • yapmazdım. eski eskide kalmalı...

1|0
    0|0
  • valla cocugu dogurdugum an kaptıgım gıbı adını kulagına soylerım yıyorsa ıtıraz etsın :)

1|0
    1|0
    • :):)o nası bırseydır ya:)

• :):)umudunu kaybetme paylasımcı ol arkadasım ya:)

• sonra eskı sevgılısının adını koysun:)pışıık:)

• Vericem.

0|0
    0|0
  • Biten bitmiştir.Neden o zatın ismini evladıma verym ki.

0|0
    0|0
  • Hayır vermezdim.

0|0
    0|0
  • kızımı ben erkege babası :D

0|0
    0|0
  • bu yüzden kızımın ismini ben vereceğim izin vermeyeceğim eşime

0|0
    1|0
    • :)dımı kıza annesı erkege babası versın:)

• haklısın tabi ne olur ne olmaz ama eşine güvenmediğinin göstergesi anlamına da gelmez mi bir yandan

• güveniyorum sorun yokta işte düşünmeden koyar sonra ismi söylerken hatırlar o yüzden ne olur ne olmaz işte

Yükleniyor...