Arkadaşlar biz erkekler neden sarışın hastasıyız bir de kızlar da sarışın erkek manyaklığı var mı?

benim çevrem deki erkekler genel de sarışın seviyor ben dahil ama anlamadığım esmer kızlar neden bize çekici gelmiyor da bu avrupalı rus kızlar hep çekiyor adeta nükleer bomba gibi

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• esmerler iyi dir ;)))

esmerlerin güzel olduğuna dair bir sürü şarkı var neden acaba böyle şarkılar yapılmışş ;)

0|0
    0|0
    • esmer nerede iyi kimse gerçke bir sarışının yanında esmere bakmaz ortadoğuda esmer üzerine şarkı olması gayet doğal çünkü genel de kara tipler

• orası öyle tercih meselesi bu bakan gözlerle alakalı

• sarışının adı esmerin tadı var ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yoo ben esmer siyah saçlı uzun saçlı olacak

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Erkekten erkeğe değişir. Kişisel zevk meselesi. Mesela ben esmer kızları daha tatlı ve çekici bulurum. Senin bahsettiğin olay erkeklerin çoğunun sarışın merakı olduğundan böyle düşünüp sorman.

0|0
    0|0
    • kardeş gözlemlerim

• gördüm kardeş*ben genel bakarım

• Burdaki istatik de bumu gosteriyor bak kac tane erkek var bir tanesi bile ben sarisini severim dememis ayri olarak, seversen esmer sev sarisindan yar olmaz

• sarışın severim.Bazen esmerde sevdiğim oluyor... Sanırım böyle bir ayrım yapmıyorum kim uyduruyo abi bunları?

0|0
    0|0
  • kardeş kusura bakma da; sarışına toslaması, esmeri koklaması demişler. Bana da sarışınlar çekici gelmiyo. Rus falan hikaye, esmer sevdim herkes hayran, esmer yarim yaradana kurban =D =D

0|0
    0|0
    • kardeşim bu cevaplarınız tıpa hakarettir

• ben sarışın için dünyayı esmer içinse sarışını yakarım

2|1
    0|0
  • Aslinda sarisinlar bana pek guzel gelmiyor,yikaninca cikacak gibi geliyor,ve de kadinlar aslinda sarisin erkekleri pek sevmez, bunu filmerde dahi gorursun, kadinlar genelde sarisin erkek ise esmerolur

0|0
    0|0
    • filmler sarışın erkek var hep nerede yok sen ortadoğuya bakma

• Bak yenilerden basliyorum mean in steahl ,volwerine ironman,james bondd ilk defa bu sefer sarisin kullandi, transformers,yuzuklerin efendisinde bircogu,esmer ve kumral ,tron,orumcek adam, unterwold,twlight, batman, oblivon,ghost rider,sen bence isvecin ulusal kanalina bakiyorsun ,bak ben flim bakmasini cok severim. Pret bit haricinde pek sarisin bilmiyorum birde bu yeni james bondaki

• ama esmer erkek deme kardeş kumral de anasını satayım bizim esmerliğimiz farlı tam ortadoğu

• kumral en güzeli ıkısının arası ne bu paylaşımsızlık ya sarısın olsa esmer olsa sonucta insan insan olsun gerısı hikaye

0|0
    0|0
  • sarısının adı esmerin tadı gardaş ayık ol

0|0
    0|0
    • ayığım babacan ama sarışına ayığım esmer değpil

• o işleri sen kendin becereceksin :d

• tadı mı ne tadı be kirli bir ten pis babacan tekrar düşün sana 1 saat mühlet gözünün yağı olayım gözünde ki çapak olayım sarışın kız candır esmer kız dikendir

• yoo ben kumral seviyorum mesela

0|0
    0|0
  • Ne kadar esmer, o kadar güzel.

0|0
    0|0
    • yav siz nerede yaşıyorsunuz millet sarışın diye ölüyor be

Yükleniyor...