Ballon d'Or Kime verilmeli ?

Sizce Ballon d'Or kime verilmeli, kim en cok hakediyor be Neden ?

Messi, Ribéry, Ronaldo, Lahm, Schweinsteiger, Ibrahimovic... ?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gönül ister ki Ronaldo alsın ama Ribery alacak

0|0
    0|0
    • AYNEN Ronaldo hakediyor, Ribery isi yapiyor sahada ona birsey diyemeyiz ama nasil oynadigina bakarsak hicde buyutulecek birsey yok, Ronaldo ya da Messi gibi bir Macin kaderini en kritik dakikalarda degistirme kapasitesi yok. Adama cok reklam yapiyorlar haketmiyor.

• takımın başarısı daha etkili bayern faktörü götürür ödülleri ama bir parçada olsa ronaldoya pay veriyorum ödülü alabilitesi için

Erkekler Ne Diyor 18

• şu yazdıklarının birtek türkçe olan kelimeleri anladım gerisinde de dedin ne sordun hiçbişey anlamadım ..bunlar futbolcu ismi galiba..

0|0
    0|0
  • Muhakkak bu sene Ronaldo'ya gider. Öyle de olması gerek zaten. Messi- Ronaldo tartışmasında Messi tarafı olmama rağmen, bu sene Ronaldo hak etti diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Lionel Messi çünkü hakediyor

0|0
    0|0
  • Ribery ve Ronaldo hakediyor.Ama Bence ribery almalı ronaldoyu ne kadar çok sevsemde,efsane bir sezon geçirdi.

0|0
    0|0
  • zlatan ibrahimoviç

0|0
    0|0
  • messi alamazsa bir daha kimse almasın

0|0
    0|0
    • Messi ayni Messi ama Gol sayisi azaldigi icin millet cok konusuyor, ama alirsa yine hakeder tabi.. Adam cok iyi ve performansi biraz dusunce millet sasiriyor..

• artik kizlarda futbolla ilgileniyor, lisede takimda oynuyordum fransa'da

• :) iyi bakalım, yemek yapmayı da biliyorsan gayet güzel :)

• dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu messi, sonuna kadar hakkediyor. top bir adama bu kadar mı yakışır. futbolcu değil sanki futbol sanatçısı.

0|0
    0|0
  • Bu sene bir değişiklik yapıp Ribery'e verirler diye düşünüyorum. Bundesliga'da ve şampiyonlar liginde Bayern'in şampiyonluğu ve Ribery'nin katkısı göz ardı edilmez.

0|0
    0|0
  • Ronaldo taraftarıyım ama bayern münih'liler hak etti hangisi olur bilmem

0|0
    0|0
  • bence İboya verilmeli gerçekten adam son 3 sozundur kendini aştı gidiyor

0|0
    0|0
  • Robben yokmu adaylar arasında?

0|0
    0|0
  • bence İBO ya verilmeli çünkü takımını o sırtlıyor her yerde o olmasa hiç PSG iyi bir golcü

0|0
    0|0
  • şıvaynsıtaygır.

yazması zevkli diye yazdım, yoksa konuyla alakam yok.

0|0
    1|1
  • Kesinlikle ronaldo almali

0|0
    0|0
  • messi bu yıl haketmiyor . ronaldo büyük ihtimal bence...

0|0
    0|0
  • ballon dor ne ya?

0|0
    0|0
  • listede neymar yoksa o liste yalan olur canım bir kere...

tabi ki neymar tatırşmam bile bu konuyu

0|0
    0|0
    • Neymar'in vakti var daha

• bu ödül dünyanın bügüne kadar ki en iyi futbolcusunu seçmiyor, bu sezonki en iyi futbolcuyu seçiyor... o yüzden neymar'dır gerisi yalandır...messi ile ronaldo tamam harikalar ama bu yıl neymar diyorum..inşallahda seçilir

• Baki mercimek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Messi alir zannimca ama gonlum Ronaldo'dan yana.

0|0
    1|3
  • Ribery almalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...