Bir erkek neden bunu yapar? lütfen akıl verin.

erkek arkadaşımla 4 yıllık bir birlikteliğimiz vardı ve birbirimize deliler gibi aşıktık. bir çok ayrılık yaşadık ve hepsinde de ne olursa olsun barıştık çok mutluyken birden ayrılmak istediğini söyledi herşey bu ilişkinin olmıcağını göstermiş ona bunu düşünüyor. ayrılmak istediğini söylediğinden beri onu aramadım aradan 2 hafta geçti ve bugün beni aradı eskiden yaşadığımız sorunları anlattı tekrardan sonra hattını kapatcağını kendime iyi bakmam gerektiğini söyledi ve telefonunuda hattınıda kapattı. bir kız vardı konuşmasını istemediğim onla sevgili oldugunu söyledi telefonu kapatmadan da yalan olduğunu öyle bişey olmadığını söyledi bir erkek neden bunu yapar neden beni aramış olabilir?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• valla içinden sevgi duyyo gibi geldi sevgilim var demesi kıskandırmak içinde olabilir biraz zaman geçsin bakalım

1|0
    0|0
    • ayy duydugum en güzel cümleydiii inşallah öyledir :(

• ben tecrübemden konuşuyorum neden sevgilim var desin sonra yok çıksın :)kıskandırmaya çalışıyo

• zaten deli gibi kıskanıyorum onu dengesizz ya inşallah geri dönerr :(((

Erkekler Ne Diyor 6

• sonlara doğru olaylar karıştı oraları anlamadım.ama ilişki zamanı gelince biter işte nedeni yok sıkılır insan.

0|0
    0|0
  • bir enayi daha bulup onuda senin gibi kandrıp kullanıp atmak için ne olacak bu şleri bırakın artık flört neymiş bu işlerde hep kız tarafı zararlı çıkar aklınız varsa bu tarz ilişkilerden uzak durursunuz

1|0
    0|0
  • Daha cumlenin basında baska bir kız oldgnu dusunuyodm sondada yazmıssın kesinlikle baska biri var yeni birisi yeni bir kız huyu guzellgı hosuna gtmstr onda heycan uyandrmısdr ve arkaneden ıs cevrmemek ıcın ayrılma yolunu secmstr

0|0
    0|0
    • ben onu aramadığım halde neden arıyo o zaman :( ilk defa ayrıldıktan sonra onu aramadım kabullendim bu sefer bir telefonuna mahvetti yine beni :(

• O kız istedgi gbi cıkmazsa senin degerni anlıcak ve donucek eger senin degern varsa..ben donmemstm cnkü kızı sevmyordum...aranzdakı durumu tam bılemem ama hersey iyiken böyle yapması karektersızlık affetme donersede

• emin ol kimseyle evlenmicem dedi beni hala seviyo musun dedim söyleyemem bişey dedi kimseye güvenme tek isteğim bu senden o kızla aramda bişey yok yalandı görüşürüz diyip kapattı hattını :S daha öncede 2 kez yaşadık ayrılığı ve sürekli yalvarmıştım bu sefer aramadım onu o beni arayıp yine başa döndürdü herşeyi onu unutmam imkansız

• Gerçekten artık olmayacağını düşündüğü için.

0|0
    0|0
    • çok yaşadık ayrılığı kabullenemiyorum bu yüzden

• Bir önce alışsan iyi edersin. Şu an geldiğiniz nokta bataklığa benzer. Çırpındıkça batarsin. Ta ki çırpınmaktan vazgeçene dek.

• kalp bu otada konar bokada konar sözündeki otlar hep bok yoluna gider zaten üzme kendini boşa

0|0
    0|0
    • keşke kolay olsaydı üzülmemek :(

• sebebini bilmeden ayrılmak en kötüsü. ayrılmışsınız ragmen neden ekstra bir açıklama yapıpta aramış oda sanırım kendi gönlünü rahat ettirmek . odunuz işte :(

• alayı mal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni kafasında bitirdiini söylemiş.sensiz bir yola devam edecek

0|0
    0|0
  • alayı pislik bunların. başka birini bulmuştur. defet gitsin. bir daha da kimseye balanma salak gibi.

1|0
    0|0
    • bak ablanın ağzı yanmış :D

• ne geyik ettik bee :D sen bu performansla benide geçersin burada :D acın büyük bikere :D

• büyük ama yarın unuturum. unutmak konusunda çok becerikliyimdir :)

• standart hikayler ya hep böledr deli gbi sever bir süre arramaz o süre zarfnda başka brnu blmştr ble alayı böle yaa bebegm sen merk etme köpek gbi pişman olcakkk senı deli gbi arıcak amaa sakn benm yaptgmı yapmaa gururlu oll sakın affetmeee bu dedgm bı kulagneden grp öbrnden ckmasn sen gönlnuu rht tut ;)

1|0
    0|0
    • senin de gelmiş başına böyle bişey belli ki :/ çok zor dimi insanlar nasıl vazgeçebiliyolar hemen bende inanıyorum dönceğine ama insan anlamıyo işte

• hayr değiller bıraktı da off sana ne desem boş kızm affetme yaa acizmsnnn dıcem de bende geçtm o yollrddn ama senn kdr değildrm 3 .ye tekrrlama yani

• belki çok yeni diye böyle düşünüyorum ya zamanla herşey daha iyi olur belki bilmiyorum :)

Yükleniyor...