Kapat

İnsanların sizin hakkınızda düşündüğü ne kadar önemli?

Klasik cevaplar gelecektir: Banane insanların düşündüğünden, sen kendini bildikten sonra vs. vs. Af buyurun da o düşünceler hayatınız da büyük önem taşıyor. Patronunuzun sizin hakkında düşündüğü maaşınıza ve terfinize, karşı cinsin sizin hakkınızda ne düşündüğü mutlu olacağınız insanla birlikte olabilmenize, komşunuzun sizin hakkınızda ne düşündüğü huzurlu ve huzursuz günlerinize, siyasetçiyseniz halkın ne düşündüğü siyasi kariyerinize, başarınıza, esnafsanız müşterinizin ne düşündüğü para kazanmanıza ve kazanamamanıza vs. vs. neden olur... Lütfen artık insanlar benim hakkımda ne düşünürse düşünsün saçmalığını bir tarafa bırakın...

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

• Sana hak veriyorum kardeşim. Bi an "Bana ne başkalarından" deriz. Ama yeri geliyor öyle diyenler başkaları ne yapmış, ne giymiş, kiminle gezmiş daha çok ilgileniyor. Işte başarılı olmak için, arkadaş çevresinde yalnız kalmamak için topluma ayak uydurmamız gerekiyor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben çok önem veriyorum. Bir söz duyarsam hakkımda kafaya takıyor ve üzülüyorum. Benim hakkımda ne düşündükleri benim için çok önemli elimde değil...

Sevilmek ve beğenilmek güzel bir şey. Ama aşırı duyarlı ve hassas olmak sıkıntı verici aynı zamanda. Relax biri olamadım hayatımda.. Çok vurdum duymaz biri olmaktan yine de daha iyi bir şey.

Çok şükür böyle Mutluyum.. :)

1|0
    0|0
  • çok önemli ya takarım acaip

0|1
    0|0
  • Doğru dürüst yalansız samimi sözü doğru güvenilir bir insan olursanız her zaman siz kazanırsınız insan ilişkilerinde başarılı olur takdir görür sevilirsiniz bu duruşhayattaki yeriniz size çok şey kazandırır. İşte o zaman her alanda başarılı olur mutlu bir insan olarak yaşamınızı sürdürürsünüz. Ancak bunu yapmak bazen elimizden gelmez bazen bu yukarıda saydığım hasletlere ve kişiliğe sahip olmayabiliriz sanırım bu özelliklerin farkında olup ona göre davranmak toplumda rahat yaşamasını sağlayacaktır.

0|0
    1|0
  • Çokta tın ama tabi bir yerde şu var birileri hakkımda iyi düşünürse eyvallah kötü şeyler de konuşup düşünürse ben çekinmem o adam bir gün karşımda otururken milletin ortasında yerin dibine sokup sokup çıkarmam :) çünki kim olursa olsun ne zıkkım lursa olsun benim hayatım o kişinin düşünceleriyle yürümez o yüzden ben kime nasıl davranırsam o da öyle davransın bir zahmet :)

0|0
    0|0
  • Çok takarım.Ama onlar beni takmaz ne yaparsam yapayım gene hep ben kötü olurum.Gelecek beklentim kalmadı her önüme gelenin fikrine saygı duyup utanmaktan.O yüzden son 3 senedir kimse için hiçbir konuda değişmedim.Sadece kafamın dikine...Karşımdaki kim ki?Çok mu doğru birisi?Yada benim için ne yaptı?

0|0
    0|0
    • Sanırım karşıdakinin doğruluğundan ziyade hayatımıza etkisine göre kritik edip tavır geliştirmek gerekiyor

• kendi işlerine gelmeyen herşeyi yanlış kabul ettirenlerin hayatıma olumlu bir etkisi olamaz ki.koyver gitsin iki türlü de köle hayatı işte.

• Hiçbi zaman "insanların düşünceleri benim için önemli değil" diyemedim malesef aksine çok takarım düşüncelerini.

0|0
    0|0
  • İnsanları önemsemesem de hakkımda yapılan yorumlar kesinlikle beni kırar. Hiç tanımadığım biri bile olmuş olsa onun bana söylediği 'salak, aptal..' tipi bir şakaya bile bazen kırılabilirim. Ama belli etmem çoğunlukla yani. O an soğuk görünürüm 'güçlü' damgası denen de bir şey var. Herkesin ne düşündüğünü kafama takmam fakat bana söyleyebilecek kadar nefret duyuyorsa bozulurum.

0|0
    0|0
  • etkilerdi eskiden bir arkadaşım sınıfta 90 kilo varsın dedi rezil etti beni hırsa geldim 54 kiloyum şu an .bazen iui olabiliyor. geçen arazi gezisi vardı bir olay oldu arkadaş diksiyona git dedi aslında çok kızmoşitım tatilde gittim şu an konuşmamı düzelttim yani gerektiği kadarına takıyorum. şu an zayıfım diksiyonum düzgün 2. üniversiyeti bitirmek üzere olnan sınıf 1cisi bir öğrebciyim. ALLAH razı olsun onlardan kendimi keşfetmeme ve gelştirmeme yrd oldular.

0|0
    0|0
  • sadece ve sadece değer verdiğim kişilerin benım hakkımdaki düşüncelerine önem veririrm dikkatte alırım gerisi vız gelir

0|0
    0|0
  • ya ne kadar desemde banane diye. aslında başaramıyorum umursamamayı. ama kendimide değiştirmiyorum yok o öyle dedi böyle dedi diye.

0|0
    0|0
    • Hayatına yön veren insanların düşünceleri önemli, bilinçaltın bunun farkında

• Lütfen başkalarını kendi hayatınızdan daha on planda tutmayin... Belli bir yaşanmısliktan sonra gerçekten banane diyor insanın..

Banane insanlardan !

0|0
    0|0
  • umursamam...ben,beni biliyorum zira kötü birşey yapmıyorum yapsamda ilk kendim kendimi eleştiririm kimseyede sormam

0|0
    0|0
  • genelımız banane elalemden dıyıp bunu savunmaya çalışsakda pek oyle değil bence.enazından hakkımızda bırşey soylendığnı duysak banane dıyemıyoruz.takıp duruyoruz.

0|0
    0|0
  • Umursamaz olmayı öğrendiğimden beri mutluyum.

0|0
    0|0
  • önemsiyorum önemsiyorum sonra bir sinirleniyorum,hepinizin anasını avradını diye sövüp gidiyorum.bak hala işsizim misal.

0|0
    0|0
  • hiç ama hiçççç umrmda değl koy g.tüne gtsn :D

0|1
    0|0
  • umursamam bile yani tin fifi :D

ben kendim icin yasarim insanlar icin degil

sala

0|0
    0|0
  • Cok degil .

0|0
    0|0
  • Abi iyi guzelde herkesin düşüncesine önem versek , kendimiz olamayiz , ki onlari mutlu etmek icin mi yasayalim yani onlarin istegi gbi bir hayat mi sürelim ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dediklerine kesinlikle katılmıyorum. Patronum benim hakkımda bişey düşünerek bana terfi vermesin işim hakkında düşünsün işimi yapıyormuyum ona baksın işimde ne dereceiyiyim ona baksın, karşı cins diyince işin içine duygusallık girer bunu saymıyorum. Komşumuzun bizim hakkımızda ne düşündüğüde önemli değildir yani seven sever sevmeyen sevmez komuşumuz bu adam çok yakışıklı diye düşünüp benle iyimi geçinecek ya da tipsiz diye kötümü davranacak öyle komşulukta olmaz olsun. Esnaf olduğumuz taktirde de işimizi iyi yapar iyi hizmet verir kaliteli ürün satarsak kimse bizim hakkımızda bişey düşünmez sadece saatığımız ürüne fiyatına kalitesine bakarlar. Yani beni tanımayan insanlar benim için istediklerini düşünebilir tanıyan bilen bildikten sonra ben adam olduktan sonra yaptığım işi düzgün yaptıktan sonra hırsızlık yalan dolan üçkağıt sahtekarlık yapmadıktan sonra gerisi hikaye...

0|0
    0|0
  • aynen kendimize göre değil milletin istediği gibi yaşıyoruz! bende çoğu zaman düşünerek hareket ediyorum ama bir yandan da protesto ediyorum tabi protestolarım çıkarım veya beklentim olmayan insanlara karşı oluyor :)

0|0
    0|0

• 0|1
    0|0
  • Doğru bir yaklaşım kişi başkasında kendini görür sana genel olarak kötü diyorlarsa oylesindir.

0|0
    0|0
  • koskocaman bir hiç

0|0
    0|0
  • Yakından tandığım insanların çok önemli oluyor bazen. Çünkü onlar doğru şeyleri söylüyor.

0|0
    0|0
  • umrumda dahi değil insanlar benden daha iyi olsalardı arkamdan konuşmazlardı

0|0
    0|0
  • bıraz sert olcak ama mıkımde bıle olmaz ben kendımı bıldıkten sonra

0|0
    0|0
  • çok da biippp.. :)

0|0
    1|0
  • umursamam değilse ben herşeye benzerim ama bir tek ben olmam

0|0
    0|0
  • ister istemez etkileniyorsun insanlardan

0|0
    0|0
  • Saçmalık değil kanka umurumda bile değil nickimden beni beyinsiz sanmalı bile değil

0|0
    0|0
  • "Bir gün mutlaka öleceksin! Bugün sana akıl verenler o gün mezarına gelecek ve üstüne acele acele toprak serpecek. 'Çok iyi bir insandı o!' diyecek ve seni ıssızda yalnız bırakıp geri dönecek... Kimse girmeyecek seninle mezara ve hiç kimse senin için bürünmeyecek sonsuz yasa. Sadece sen tutacaksın kendi yasını ki ölenlerin yüzlerce yıllık devam eden matem sessizliği de bundandır zaten. Sen de susacaksın bir gün kendin için ve şaka değil senden başka herkes işine geri dönecek ertesi sabah. Öyleyse tekrar düşün: Seni senden daha çok kim sevebilir, ölmeden cevap bul buna?! Nedir bu kaygılarının sebebi? "O ne der, bu ne der?.." bundan sana ne Allah aşkına?" E. Demirkıran

0|0
    0|0
  • Benim mantığım var güzel bir sistemim var.He akıl almak istediklerime sorarım orası ayrı ama bana şunu yapsana diyen bir insana lafı yapıştırırım.Önerilere açığımdır ama emir almam kimseden.

0|0
    0|0
  • hc brsy hc kmse s.de degıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...