Günlerce evde kalabilir misiniz ?

Ev işleri dışında hiç bir aktivitede bulunmadan kaç gün dışarı çıkmadan evde durabilirsiniz ? Bu size ne hissettirir ?

• Çok yalnız ve işlevsiz hissederim
    17% (1)50% (1)25% (2)Oy Ver
  • Hayata küserim hiç bir şey yapmam
    17% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Yeniden güçlenir hayatımı dizayn ederim
    66% (4)50% (1)63% (5)Oy Ver
  • İntihar etmeyi düşünürüm
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• "her sabah 6:30'a alarm kurmak zorunda değilsin" sözünü verin...bir de he rgün kapıya birisi bir paket winston soft,bir adet milka karamelli,3 efes dark şişe,kokoreç,rızla ya da ocb bıraksın ben ölene kadar takılırım böyle yatak üstü bağdaş pozişında...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yalnızsam eğer, yeniden güçlenip hayatımı dizayn ederim, etmeye çalışırım daha doğrusu. Ama yalnız değilsem, hele hele sevmediğim insanlar da varsa, sokakta yatmayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • işsizlik bana göre değil

1|0
    0|0
  • Son 12 yılın %75'lik kısmında evdeydim ve psikolojik olarak asosyal bir hayat içindeyim ve geleceğe güzel adım atacağım efsanevi günü iple çekiyorum.

Umarım ipim ucu uçurumda bitmiyordur... :)

1|0
    0|0

• 1-2 gün

1|0
    0|0
  • koca kış uyuduğumu bilirim

1|0
    0|0
  • kalabilirim

1|0
    0|0
  • ben hep evdeyim hasta oldugum için çok sıkıcı bu yuzden uyku saatlerim darmadağin oldu 6 da yatıp 3 kalkıyom

1|0
    0|0
  • Bilgisayarla uğraşabileceksem sorun olmaz :D

1|0
    0|0
  • hep kalırım bilgisayar internet olsun :)

1|0
    0|0
  • Çok yalnız hissederim, sıkılırım.

1|0
    0|0
  • maddi sıkıntı olmayacaksa ömür boyu evde kalırım, ben hapse düşsem yadırgamam :)

1|0
    0|0
  • asla kalamam ev bana göre otel :)

1|0
    0|0
  • ben hep öyleyim anasını satıyım ne güzel evim evim güzel evim hiç çıkmıyom evden ben ^_^

1|0
    0|0
  • bır hafta ıcınde kafayı yersın

1|0
    0|0
  • 3-4 gün durduğum olur. paslanmış gibi hissederim

1|0
    0|0
  • uzun süre kalabilirim

1|0
    0|0
  • bir haftadan fazla, dışarı çıkmadığım günler oldu. birkaç ay sonra soluğu psikiyatride aldım. sonuç; obzessif+depresyon.

1|0
    0|0
  • Şu an benim için durum bundan ibaret. Hiç iyi değil!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• geçen sene kışın 2 aya yakın uludağ da arkadaşımın evinde kalmıştım.. kar olduğu için çıkabildiğim tek yer kapının önüydü, gerçekten hayatımın en güzel 2 ayıydı.. ara ara arkadaşlarım gelirdi, bir gitseler artık derdim..

1|0
    0|0
  • Ohooo her zaman yaptığım şey.

1|0
    0|0
  • Tam 2.5 aydır evden dışarı çıkmadım balkona cıkıyorum sadece F şıkkı koymalıydın Asosyaller için

1|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişir

1|0
    0|0
  • kalırım.kalmak istiyorum.nolur lan kalayım.günlerce g*tümü göbeğimi kaşıya kaşıya mal gibi yatmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • hayır. boğulurum ben.

1|0
    0|0
  • 1ay bile kalirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...