33 yasına gelen bir erkek evde kaldıgını dusnupte derhal evlenmeyemı calısır?

şimdi arkadaşlar erkek arkadaşım var ben 26 yasındayım o ıse 33 yasında 3ay oldu çıkalı hep evlılkten bahsedıyor aılesıde sureklı selam gonderıp duruyor bu arada aılesıyle tanıştırdı .. benım ıcın bıraz erken 3 aydır çıkıyorum sonuçta bu adamın tek amacı evlenmekmı? evde kaldıgınımı düşünüyor? bu yastakı erkek ne dusunur?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• 33 yaşında evlensen evlenirsin ama evde kalmayı düşünmek mi puahahaha :D

Bence evde kalmayı düşünmek 33 yaşında bir erkeğe değil 26 yaşında bir kıza mahsus :) ondan daha sakat durumdasın haberin yok senin :)

33 yaşındaki erkek her türlü kız bulur. Senin vücut yaşlandımıydı kimse bakmaz... Ayrıca çocuk yapmak için senin daha az zamanın var... işin gerçeği bu malesef. Erkek her türlü daha avantajlı bu konularda.. Alınma bunları dedim diye..

O seni elinden kaçırmak istemediği için bu şekilde davranıyor emin ol... Yoksa her türlü bulur :)

0|0
    0|0
    • gördüğün gibi esas realistik durum kochalil in verdiği cevap ;=)

Erkekler Ne Diyor 19

• aynı bende de o sendrom var. evde kalmak değil. yaşımızın geçtiği düşüncesi bendeki. o adamı bilemem. iyi tanı, huyunu kap. ailesi gelip istesin. nikahı kıyana kadar yakınlaşma...aklında onun hakkında soru işaretleri varsa direk ona sor. ve olmaz düşüncesi varsa sende, sakın oyalama,

3 ay az bir süre değil.

0|0
    0|0
  • evlenmek için çıkmıyorsan ne diye çıkıyorsun? bu kızları bir türlü anlamıyorum; ben de tam tersi kızlara evlilik düşünmüyorum sadece takılalım diyorum, bir daha görüşen olmuyor.. nedir derdiniz anlamadım ki

0|0
    0|0
  • olabilir. evlenmek istiyordur. laylaylom ilişkilerle zaman kaybetmek istemiyordur. bu kötü birşey mi?

0|0
    0|0
    • hayır degıl tabıde 3 ay cok kısa bır zaman degılmı?

• hayır değil. birşeye niyetlenmek için değil. zaten evlenmeye karar verseniz bile damdan düşe gibi evleneceğiniz anlamına gelmez. kararı şimdi verilir evlilik bir sene sonraya. olabilir bence.

• :) ben böyle hiç düşünmüyorum hatta tanıştırmak için teklifler geliyor duymazdan geliyorum gitmiyorum sorun bendemi şimdi:)

0|0
    0|0
  • Sana değer verdiğinden kaybetmek istemediğinden olabilir. Söylediğin gibi sadece evlenmek için herhangi bir kız da olur düşüncesi de olabilir. Bunu kendin gözlemleyip bulmalısın burdaki yorumlara bakarak karar vermen hiç doğru değil.

0|0
    0|0
  • hemen yanlış düşünme düzgün kız buldum kaçırmadan evleneyim derdinde olabilir ee bu da senin açından güzel bişey

0|0
    0|0
  • belki de sırf seni kaybetmek istemedigindendir

0|0
    0|0
  • hayır ben 44 oldum halen evlenmeyi düşünmem : ) olursa evlenirim ama :)

0|0
    0|0
  • Hayır hayatını yaşıyordur o adam.

0|0
    0|0
  • ben 22 yaşındayım ben bile evde kaldığımı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • işi garantiye almaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • ben olsam o ortamdan uzaklaşırım kesinlikle bir bit yeniği vardır

0|0
    0|0
  • amacın ne?erkenden kastın nedir?

0|0
    0|0
  • kadere ınanırsan kaderı bekle adanalı

0|0
    0|0
  • o yaştaki bir erkekten yatak macerası yaşama istediğini düşünme

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bende 28 yaşındayım 18 yaşında hissediyorum zeka yaşımda 8

0|0
    0|0
  • Adamın 15 yıllık ömrü kaldı acele et güzelim.

0|0
    0|0
  • sanırım evet

0|0
    0|0
  • evde kalmak değil evlenip yuva kurmak derdindedir 24 yaşındaki kızlarda evlenmek için can atar onlardamı evde kalmış oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir, ilerlemiş bir yaş.

0|0
    0|0
  • yangından mal kaçırır gibi evleneceksiniz bak buraya yazıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...