Hoşlandığınız kız yanınızda ve başkasıyla mesajlaşıyorsa ve size de söylüyorsa bu ne anlama gelir

hoşlandığınız kız ile yanyanasınız ama açılmamışsınız. bişeyler konuşurken onun başka biri ile mesajlaştığını görüyorsunuz.

kim ile mesajlaştığını ve ne için mesajlaştığını da söylüyor.

bu durumda ne düşünürdünüz.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Senin tepkini ölçmeye çalışıyor,özel birisi olsa senin yanında olmazdı .

İtiraf etmeni bekliyor.Etme kıvransın .Tepkisiz kalmaya çalış bir süre sonra dökülür zaten..Aynı taktiği ona yap ve onu izle çaktırmadan..ama mesaj içeriğini söyleme sadece zarf atmıs olursun ona..Kimle yazıştığını soracaktır eğer seninle ilgileniyorsa ..

0|1
    0|0
    • aynı bunu düşünüyorum şu an işte.

ki sorar da. ama benim onu yapmam ters teper diye çekiniyorum. durduk yere başlamadan bitmesin falan diye.

• ekledim sizi

Kızlar Ne Diyor 5

• oda senden hoşlanıyomu

0|0
    0|0
    • ne biliyim ben

• o zaman teklif et bence cevaba göre hareket edersin

• işte nasıl

• Yorumlara katılıyorum pıçakla gitsin :-D

0|0
    0|0
  • Sana karşı birşey hissetmiyorum açılmayı düşünüyorsan vazgec ediyordur dolaylı yoldan

0|0
    0|0
    • tersi olabilir mi açılacaksan açıl bir an önce gibi

• yalnız bir yerde oturup sohbet etmişiz gibi hissettim şu an sen de haklısın diyesim var.

• hı hı :) aynen

• Takmıyo seni :D

0|0
    0|0
  • bitiyormuş sen diye baksana birde gülümsese neler demek isteyecek kim bilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız büyük ihtimal seni anlamış sölemene gerk yok artık ve sana diyorki gizliden bak benim sevgilim var onun için hiç teklif edip kendini rezil etme :)

0|0
    0|0
    • yok sevgilisi olmadığını biliyorum. hatta yanımda konuşuyorlar benim de tanıdığım biri.

• sonucta eger bir gönül meselesi yüzünden mesajlasmiyorsa ne düsünecegim sonucta arkadasidir bu kadar gerilmemek gerek..

ve senin hoslandigini biliyormu?

0|0
    0|0
    • muhakkak farkındadır. ama bişey söylemedim.

• bu bir kumar belki kazanirsin ama söylemedikce cok gerilirsin

• belli etmişlğim var fazlaca ve böyle yapınca dayanamayıp söylerim diye mi düşünüyor çözemedim.

• Ne düşüneceğim bu hatundan bana yol olmaz derdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...