İş aramanın bir adabı var mıdır?

Mesela her mağazaya girip iş başvuru formu doldurmak istediğimi söylesem ayıp olur mu? Bir de mesela AVM'lerde Burger King gibi yerlerde iş başvuru formu doldurulabilir mi? Mağazanın vitrininde "Bizimle çalışmak ister misiniz?" gibi bir şey yazmıyorsa bile form doldurmak istesem ne olur? Biliyorsunuz mağazaların/restoranların çok yoğun olduğu saatler de var.Her şeyi göz önünde bulundurarak bunun adabını söyleyebilir misiniz?

1|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hafta arası bir gün belirle, çünkü hafta sonları, cuma-c.tesi-pazar AVM içindeki mağazalar yoğun oluyor, seninle yeterince ilgilenemeyebilirler.

Gir içeri, eğer vitrinde ilan varsa, ilanınızla ilgili kiminle görüşebilirim? diye sorarsın,

herhangi bir ilan yoksa, iş başvurusu nasıl oluyor, form doldurarak mı, internet üzerinden mi? diye sorarsın, seni yönlendirirler. :)

Aradığın gibi bir iş bulursun inşallah. :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• yani şansını dene zaten burger falan oralara girmek kolay illaki bir şubesi arıyordur elaman oraya yönlendirirler keza diğer avmlerdeki yerlerde aynı eğer başka yerlerde eleman eksikliği varsa seni oraya yönlnedirirler...

1|0
    0|1
  • İyida. Aksine heryer gitki, ne kadar istekli olduğunu göster ;) Duygularınla düşünme, mantığınla düşün ;)

1|0
    0|0
  • ne utanıcaksın yahu git mağazaya sor birine yönlendirsin seni utanıcak ne var :S

0|0
    0|0
  • ilan yoksa girip sorma oyle yaptıgın zaman kıymetın kalmaz

1|0
    0|0
  • starbucks, mcdonalds vb. yerlerin başvuru formu oluyor. Ya da cv istiyor mu gidip sormak lazım. CVye Vasıfların, hobilerin, ne kadar çalışabildiğin, daha önce nerede çalıştığın falan yazılıyor...

0|0
    1|1
  • Camında "bizimle çalışmak istermisiniz" gibi yazılar yazan yerlere girip direk başvur eğer öye bir yazı yok ise internetten web sitesine gir başvur onuda yapamadın telefon numarasını al ara sor eleman alıyomusunuz diye.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|1
  • kariyer sitesine başvur netten cv doldur mağaza doldurduğun formla aynı havuza gidiyo emin ol

0|0
    0|0
  • ayıp olmaz tabi ki. şahsen başvuru yapmak daha etkilidr. içeriye girersin. merhaba kolay gelsin diyerek panoya astığınız ilan için yetkiliyle görüşebilir miyim dersin.

0|0
    0|1
    • Peki ya ilan yoksa yine de form doldurmak istesem ayıp olur mu sence?

• Atasay'dan Kocaeli'de yok mu? Bir kere okuldaki bir öğretmenim, İzmit'in Türkiye'deki en yüksek gelire sahip olduğunu söylemişti, ne kadar doğru bilmiyorum ama cidden otomobiller lüks, insanlar güzel giyiniyor.. İş ilanlarına başvuru yapmıştım dün, Secret cv'den, 3 yerden aradılar.Bugün gidiyorum yani iş görüşmelerine :D

• ciddi misin :D çok sevindim senin adına, sonuçları bekliyorum :D

• "Eleman ihtiyacınız var mı?" diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • öyle iş mi aranır yaaaa... asla yapma

0|0
    0|0
  • girceksin formu doldurcaksın onlar seni ararlarsa gitceksin aramazlarsa kendileri bilir

0|0
    0|1
  • Elemanonline.com üye ol başvur

0|0
    0|0
  • olabilir hicbir sorun olmaz. nerde başlarsan bizede soylede gelelim Ymk ismarlarsin :)

0|0
    0|0
  • hiçbir adabı yok, kendine güvenmen yeterli.

0|0
    1|1
  • iş başvurusu zaten başlı başına bir sanattır

kendini ifade edebilene iş çok

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İşe ihtiyacım var dersin elemana ihtiyacımız yok deselerde olsun ben bir form doldurayım ihtiyacınız olunca ararsınız dersin Ne var bunda ben cok kez yaptım

0|0
    0|1
  • Doldura bilirsın sakıncası olmaz.

zaten almıycak olsalar sana formda doldurtmazlar.

0|0
    0|0
    • Emin misin öyle olduğuna? Sonuçta benim eğitim durumumu falan öğrenmek için doldurtmaları gerekmez mi?

• ''Almıycak olsalar'' demiştim.

elemana ıhtıyaçları yoksa sana zaten derler almıyoruz gerek yok sende form doldurmmazsın.

• Hmm.Yanlış okumuşum pardon.O kadar çok form doldurdum ki şimdiye çağırmaları gerekiyordu.Şekil şekil mi yürüyorum, tipim mi garip anlamıyorum ki niye almıyorlar beni :D

Yükleniyor...