Ölü erkeklerle beslenen beyaz gelinlikler giyer misiniz ?

Size doğrusunu söyleyeyim ,oğul kendiliğinden babadan görmediği bir şeyi yapamaz. Zira baba ne yaparsa oğul da onu yapar.Çünkü baba oğul'u sever diyor isa.

Sonra Lazarus diriliyor.

Lazarus diriliyor da anne tavşan dirilmiyor. Bu akşam saatlerin de Hakkın rahmetine kavuştu.

Ardında siyah yavru bir tavşan ve bir eş bırakarak.

Ölüsünü almaya çalıştığım da yavrusu da ordaydı . Eşi almama karşı koymak istercesine üzerime geldi.

Seni anlıyorum dedim. Çok iyi anlıyorum ama yavru tavşanın önün de tartışmak istemiyorum .

Senin eşinse benim de anne tavşanım dı derken yavru tavşanın yüzüne bakamadım .

Annesinin öldüğünün farkındamıydı bilmiyorum.

Ölmeden önce beş yavrusunu kaybetmişti. Üzüntüden ölmüş olabileceğini düşünüyorum .

Son günlerde pek bir durgundu yemek yemiyordu. İnsan uzun süre vakit geçirince üzülüyor tabi.

Ben de bir cenabetlik var.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• sende cenabetlik var diye tavşanların eceli geliyor , değişik bir düşünce tarzı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek tek ölüyorlar.

Bu işte bir gariplik yok mu?

0|0
    0|0
    • Anne tavşanın neden öldüğü konusunda fikrim yok. Tüyleri kirli sarıya dönmüştü ve hareketleri yavaşlamıştı. Yemini suyunu kendim veriyordum ancak geceleri şirkette olmuyorum. Gece tamamen korumasız kalıyorlar.Baba tavşan gayet sağlıklı görünüyor. Yavru siyahta öyle.

• Verilmiyor. Sonra bir tane gerizekalı çıkıp , ölmelerinden zevk alıyorsun diyebiliyor.

• Boş ver desinler.

Kimse aferin desin diye yapmıyorsun, seviyorsun.

Sorumluluk işte. Ölümlerinden bile sorumlu tutuyorsun kendini bazen.

En kötü yanı.

• senden bir tane daha var burda yoksa o sen misin yeni hesap vs?

0|0
    0|0
    • Deşifre yok.

• senin anladıgın dil bir gerizekalının anladıgı dil olabilir ama üzgünüm ben o dili konuşmuyorum. sen ölü tavşanlarla oynamaya devam et.

• da fikrim yok. Bel ki üzüntüden belki başka nedenlerden öldü. Belki de tavşan yerine gerizekalı beslemeliyim belki bu şekilde yol katedebilirsiniz.Başka türlü anlamanız mümkün olmuyor.

• ne içtin hacı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nereye anlıyorsun. Anlamamışsın bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...