Efkardayım..imkansız bir aşk ugruna neler yapardınız?

tüm inancını kaybeder mi insan? milyonlarca kalabalığın arasında tek başına savaş meydanında kalmış gibi hisseder mi insan?

özlemenin...dudağı çatlamış bir yüreğin suyu yudumlaması gibi içine çeker mi insan...ah adın batsın yalnızlık..

şehrime gel sevdiğim..söz gidersem namerdim..

Güncellemeler:
tüm inancını kaybeder mi insan? milyonlarca kalabalığın arasında tek başına savaş meydanında kalmış gibi hisseder mi insan?

özlemenin...dudağı çatlamış bir yüreğin suyu yudumlaması gibi içine çeker mi insan...ah adın batsın yalnızlık..

şehrime gel sevdiğim..söz gidersem namerdim..

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Efkarlıyım basım duman

Sıtemım var ey koca cınar

Zor gunumde nıcesını andım

Muhabbet yetmezmıs bılmedım

Dun bugun dedım gonlum avuttum

Yarın yetmezmıs bılmedım

Dert bır yandan

Sevda bır yandan

Derman yetmezmıs bılmedım

Sıtem ne care

Su dunyanın halıne kandım

Ben yalnızmışım bılmedım

Gonul ıcın ıcın yanar da

Sabır yetmezmıs bılmedım

Sıtem ne care

Efkarlıyım basım duman

Sıtemım var ey koca cınar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nev ın arkısı geldi aklıma efkarlıyım...

imkansız bır aşk yoktur imkansızlarıtan ınsanlar vardır :)

2|0
    0|0
  • imkansız adı üstüne imkansız kendini üzmeye ne gerek var güzelim daha yaşında genç.

0|1
    0|0
    • :( bu kadar mı ?

• gönül bu ferman dinlemiyor..diğerleri cazip gelmiyor..biri bitmişken diğerleri imkansız kadar etkin olmuyor..ağbim olarak işin şakası bir yana bırakamıyorum...tutku oldu sanki..vahim mi durumum ?

• kendine zarar verirsin.. sonuçta o kişinin umrunda bile dğilsin unutmaya çalış bak keyfine.

• Giden dönmez dönerse kıymeti kalmaz sende ciddiye almazsım zatem böyle oldugu daha iyi yan iyice yok ol bakalım tekrar nasıl bir sen çıkacak ortaya

0|0
    0|0
    • çok doğru...benden yenisi çıkmıyor..olanda kayboluyor..kara sevdaya mı düştüm yoksa :(

• peki siz ne yaptınız? ve nasıl atlattınız..ki atlatamamışız belli... :((

• Ben o gidenim hani giden dönmesin dedim ya işte o dönmeyecek olanım ben ve buda zor sana diyim yapacak bişey yok çekilecek

• sen ne yapsanda kırılmış bir camı eskisi gibi yapabilirmisin

0|0
    0|0
    • ah dostum hoş geldin :) gönül bu pes etmiyor..pes ederse tüm dünyası yıkılacak..bir umut işte..neydi şarkıdaki gibi vazgeçilmiyor...

• yapma ya..o kadar mı umutsuz olmalıyım..:((

• dost acı söyler dönecek desem seni kandırmış olurum:( dönsede olmuyor biliyomusun

• Aşk nedir bilirmisin abla

İmkansız olduğunu bilipte sevmektir imkansız yoktur ama o imkanları yaratmak senin elinde hiç düşündün mü bunu peki?

0|0
    0|0
  • aşk kötü bişey insanı güçsüz yapar karşılıksızsa hastalık gibi bişey boşver bence

0|0
    0|0
    • ama aşıkken ayakları yerde değildir insanın..uçar adeta...karşılıklı ise peki..yaşamadık sanırım :)

• eh yazık olmuş ne deyim :) bir daha yapmazsın artık aynı hatayı

• teşekkür ederim..ama bilemezki insan bu beşer şaşar :)

• şimdi bu sorumu yoksa bir şiirmi paylaştın?

0|0
    0|0
    • soru ama biraz edebi şiirimsi yazmak istedim o duyguyu ifade etmek için..

• şehrin neresi orası

0|0
    0|0
  • Koca bir hiç ahahahah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...