Mesafe aşkı öldürdü..mü?

Hiç aşık olduğunuz birini, araya mesafe girdiği için bıraktığınız oldu mu? Bırakıpta keşke yanımda olsaydı,herşey çok güzel olurdu desiğiniz? Görüşmeyi tamamen kesip,içinizden pişman olduğunuz ama en iyi kararın böyle olduğunu düşündüğünüz için elinzden bir şey gelmediği?nekadar özlesenizde uzakta olan biriyle ilişkı yaşayamayacağınız için kaderimizmiş diye pes edip, o kişiyi sonsuza dek kaybetmeyi göze aldığınız oldu mu? İlişkiyi sürdürmek için hep onun yanınıza gelmesini gururunuza yediremeyecğiniz için vazgeçmek zorunda kaldığınız?Oldu mu?

Güncellemeler:
En fazla nekadar sürer aşkınızın ölmesi? Ve tek biyme nedeni mesafemidir? Soruyu bir bütün olarak görelim. Sadece mesafe aşkı öldürürmü diye değil.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda benimde buna benzer bir alay gecti basimdan ben universite 3 cu sinif orencisiyim yasadigim yerden cok uzakta bir yerde universite okuyorum her neyse universite okudum sehirde yabanci orenciler vardi gunler gecti gecti ve ben birine asik oldum o universite 3 cu sinifti ben ise 1 ci sinif cikmaya basladik ama ne o ne ben hic farkinda olmadan birbirimize cok balanmistik o universiteyi bitirmisti ve ulkesine geri donmek zorundaydi ilk once ayrilalim dedik neyse ayrildik ama o ayrilik anini anlatamam size ilk defa bir erkegin aladini gordum icimden birseyler kopuyordu sanki o an neyse ayrildik becerdik ayrilmayi ama daha 2 gun gecmeden ayni zamanda ikimizde mesaj atmistik birbirimize vazgecemedik ne yaptiysak ayrilamadik simdi o kendi ulkesinde ama hala birbirimize ask doluyuz ve iliskimiz devam ediyor doru cogu zaman yanimda olamiyor nede ben onun yaninda oluyorum ama gorusmeye bir araya gelmeye gayret ediyoruz bu yuzden sana tavsiyem ask varsa asla vaz gecme derim...

0|0
    0|0
    • Senin aşkınım temeli sağlam..benimki 2 ay sürdü. Araya mesafe girincede iki hafta sonra, ben görmeyince aşkım bitiyor dedi.sence iki ayda gerçek aşk olur mu? Yada aşk iki haftada biter mi?

• Askin yasi olmadi gibi askin sureside yoktur veya son kulanma tarihi felan ask ansizin gelen birseydir insani kolay kolay terketmez eyer bu gercek ask ise :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Mesafe aşkı öldürür.

Güven ve aşkı geçtim

-Biraraya gelmek için bir ömür beraberlik için bütün icraatler sonuç vermiyor veya hiçbir icraat yapılmıyorsa sonu gelmeyen bir ilişki ancak en az bir tarafı tüketir.

İdealler olur

Şartlar olur

Herşey etkiler, mesafeler zorlayan etkendir.

Ama bir kere bittiyse bir daha toplanmaz hiçbirşey birarada iken.

0|0
    0|0
  • O kadar fedakarlik yapan birini birakirsan hayatinin hatasini yaparsin derim bana bir ulasabilir misin ya konusmak istiyorum bu konu hakkinda

0|0
    0|0
  • Süründürür kardeşim 3 senelik bir ilişkim var Ankara - İstanbul Çok kez ayrıldık yine barıştık yani çok acı çekiyorsun bir daha ayrılsak ben asla barışmam çünkü hayattan aşktan soğuyorsun ve bütün sevgini onunla yaşayınca pek bir zevki kalmıyor

0|0
    0|0
  • mesafeler aşkı öldürür. gözden uzak gönüldende uzak olur. diyelim ki sevgilin 2 seneliğine bir yere gitti. ve pek sık görüşemeyeceksiniz. 6 ayda soğur için. ve bunu kız yapar sadece. kız soğumazsa aşk ölmez.

0|0
    0|0
    • Niye kız yapar diye düşünüyorsun? Genelde erkekler sarılıp öpemiyorum diye bıkıyorlar..

• bu zamanda kızların ve erkeklerin aşka ilişkiye bakışları farklı. sarılıp öpemiyorum dediğin şeyin adı ilgisizlik. ayrıca bu devirde bir erkek kızı tavlamak için 40 takla atar. ama kız erkeği 1 saniyede tavlar. bu yüzden erkek birini bulunca sahiplenir. çok uzaklarda da olsa. ama kız hep acabalardadır

• Senin dediğin gibi olsa keşke herşey..herkes kendi yaşadıklarından yola çıkarak yorum yapıyor zaten..bazen kız ilgisiyle,sevgisiyle,zekasıyla,görünüşüyle..dört dörtlüktür ama karşısındaki istemez..aşkın gerçek olup olmayışı belkide tek cevap.

• Malesef Evet öldürür bir zamandan sonra insan sıkılıyor helede en ihtiyac duydugu yerde sen olmayınca bir nevi acı çekip aşktan soguyor :(

0|0
    0|0
  • 1 kez oldu da keşke olmasaydı :(

0|0
    0|0
  • Özelden mesaj at istersen ben yardımcı olmaya çalışayım sana ?

0|0
    0|0
  • öldürür, güven müven sevgi hikaye en fazla 3 ay veriyorum..

0|0
    0|0
  • öldürür,öldürüyor,öldürdü

0|0
    0|0
  • öldürmez gebertir

0|0
    0|0
  • bence surundurur

0|0
    0|0
    • soruya bır butun olarak bakmak zor uzaktan yasanan ılıskıler telefon ınternet vs uzerınden bıtırılmıyor yuzyuzeyken bıtırılıor ınsanlar sogudugu ıcın bu sekılde oluyor

• Öldürür .

0|0
    0|0
  • yıpratıcı süreçler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öldürmez 6 senelik ilişkim var 1 senedir uzağz işimiz faln derken bazn aylarca görüşemediğimiz zamanlarda olmuştur ama o buluşma anı gelince sanki ilk buluşmamız gibi heyecan veriyor bize.biraz zor mesafeler bazn diyosun yeter artık diye ama bu sadece özleminden sevginden diyebilirim.kolay diil zorlukları var ama önemli olan o zorlukları yenmemiz ama ne olursa olsun biz sevdikten sonra mesafeler halt yemiş :)

0|0
    0|0
  • her türlü ayrılıyorsun da mesafe de iyi bir bahane oluyor işte.

0|0
    0|0
  • yaşadığım durumu anlatmışsın... yorumlara yazdığın cevapları da okudum... birebir..

0|0
    0|0
  • yorumlara baktım erkekler hep öldürüyor demişler. sen inanma onlara canım. 6 yıldır bır ılıskım var üstelik erkek arkadasım denizci aşkımız hiç ölmedi ölmücek olan tek şey aşkımız dıyebılırım sana :) 6 yıl olmasına ve onu 6 ay da bır goruyor olmama ragmen ılk gununden cok daha fazla heycanım. eger bitirme sebebi mesafe falan olamaz.

0|0
    0|0
  • yok öldürmez arada güven ve sevgi oldugu sürece öldürmezz

0|0
    0|0
Yükleniyor...