Lisede herkesin önünde dayak yemek nasıl birşey

arkadaşlar mutlaka vardır hepinizin böyle bir anısı bende herkesin önünde dayak yemiştim ama ben haklıydım çocuk piskopatın tekiydi. çok berbat günlerdi ben toparlayamadım ondan sonra. alay konusu oldum sizin var mı böyle anınız nasıl toparladınız

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç yemedim ama herkesin önüne kızın kafasını yerlere vurmuştum gayet hoş oluyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok pis dövdüler abi

0|0
    0|0
  • ilkokul 3 sınıfta öğretmenim tokat atmıştı sıntfa nedeni ise matematik ödevini karıştırmıştım.ama ben ödevi arkadaşımdan öyle almıştım ama sağolsun bana yalan söylediği için arkadaşım ben tokat yerken sırıtıp duruyodu. o günden sonra matematikten soğudum valla ama ne o hocayı ne artık o eski arkadaşımı unutmam :)

0|0
    0|0
  • allah yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Yok , yaşamadım .

Benim dövmüşlüğüm vardır .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet berbat birşey :) ama cok kalabalıklardı :)

0|0
    0|0
  • Kavga ayırırken dayak yedim :D:D alay konusu olmuştum

0|1
    0|0
    • bende ayırırken bir yumruk yemiştim sonra ayırmayı bırakıp yumruk atanı öldüresiye dövmüştüm :D sonra tabi disiplin felan uğraştık :D

• :D ben insanlara zarar veremiyorum ya :D bana 5 kişi girdiler :D:D ama ben sadece koruma hareketi yaptım vurmadım :D:D bana fazla zarar veremediler ama :D okulda ayırırken dayak yiyen çocuk oldum:D

• Lise'de değilde ilkokulda 5 kişi tarafından iyi bir ağzım yüzüm benzetilmişti o günden beri dayak yemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...