Kaslı kızlar cool olur mu sizce?

mesela fitness gidip kas yapan kol kasları erkeklerin gibi güçlü gösterişli olan bayanlar sizce çok cool olurmu erkeklerin gözünde ne düşünüyorsunuz

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kaslı kız hiçbir zaman çekici, seksi olmaz. Adı üstünde "Kk"
    Fakat vücut şekli çok çekici göründüğü için , belin ince kalçanın büyük olması, 'cool' olabilir. Bu çekicilik kızın bedenine temas edildiği anda kaybolup gider. Çünkü et yumuşaklığını kaybetmiştir. Doğuştan kaslı kızlar gibi sportif vücutlu kızlar çekici ve seksidir. Herhangi bir şekilde "fitness" çalışmadıkları için bedenleri yumuşaktır. Görünüm olarak da kaslı kızlardan bir farkları olmadığı için 'cool' bir görünüme sahiptirler aynı zamanda.
    Çok kaslı "kızlardan" bahsetmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • zaten bi bayan olarak vücudun fazla kas yapmaz ama sonuçta biraz şekillendirmende gerekir vücudunu buda ister istemez kas yapmak demek kendini belli eden ama vücudun düz kıvrımlarını bozmayan kas idealdir

0|0
    0|0
  • ıgrenc be kadınların dogasına aykırı bısey

0|1
    0|0
  • Erkek boyutuna gelmişse iş yaş...

Mahalle kahvesindeki Mehmet efendi ne kadar cool ise öyle bir cool puanı veririm kendisine, saygılar diyerek yanından geçerim. =)

0|0
    0|0
  • kaslı kız mı olur la

0|0
    0|0
  • ne cool u ya aksine itici

0|0
    0|0
  • Sakın SAkın !

0|0
    0|0
  • kaslı kız mı olur ya?... Kızları masum yapan zaten o narinliği,kırılganlığı,yumuşaklığı değil mi?

0|0
    0|0
  • tiksinç buluyorum. Kız dediğinde sıkı bir vücut kafidir.

0|0
    0|0
  • asla bole sey olamaz spor tamamda kas kadinlara olmaz

0|0
    0|0
  • yüzü güzelse fevkaladenin fevkinde olur. yalnız bu kızlar benim için, she's out of my league olur.

0|0
    0|0
  • güreşmek içinse olur ama elini tutup gezdirmem :))

1|0
    0|0
  • offf olmamı yaa dehşet-ül vahşet resmenn fena o kızlar yaaa severim öyle tipleri :)

1|0
    1|0
  • % 80 bizim düşüncemize göre kaslı bi vucutla sevişmek iğrenç olur

0|0
    0|0
  • berbat

kız dediğin yumuşak, narin olmalı

bazı yerleri de yuvarlak olmalı

0|0
    0|0
  • bence olur

0|0
    0|0
  • Seksi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bence kolda ya da bacaktaki kas bize çok yakışmıyor. ama sıkı bir vücutta hafif karın kası çok hoş görünür

0|0
    0|0
  • erkekleri bilemem ama kaslı bi kadın bana her zaman itici geliyor, bi de o göbek kasları yok mu ne deniyor baklava mı özellikle yazın bikini giyince erkeğimsi duruyot:<

0|0
    0|0
  • Fazlası kötü duruyor.

0|0
    0|0
  • BEnimde yakında kaslarım olucak :(

0|2
    0|0
  • Bir bayan olarak iğrenç durduğunu düşünüyorum eminim erkekler de beğenmezler.Fitness mantığı bayanlarda ve erkeklerde farklıdır tutup da ağırlık kaldırmıyorlar bayanlar fitnessa yazıldıklarında daha fit olabilmek adına gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • Terminatör gibiyim .d

0|1
    0|0
  • Kaslı kızlar hoş oluyor da kolları erkeklerinki kadar kaslıysa abartı olabilir.

0|0
    0|0
  • Cool olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler korkar oyle kizlardan:p

0|0
    0|0
  • bence çok kötü duruyo yani kızlar narindir o narinliliğin yanında kas alakasız

0|0
    0|0
  • Bana göre cool degıl bayagı itici duruyor.

0|0
    0|0
    • kolları lıngır lıngır sallanacağına sıkı bir vücudu olması tabi muhteşemdir, tabi abartmamak lazım.

Yükleniyor...