Bir kadın beni takib ediyor kim bu kadın..!

geçen gün otomobilimi park ederken çok lüx bir rcz gördüm ve görmemle kafasını aşşa çeken bir kadın gördüm ama başta öyle bir ihtimali düşünmediğim için farketedim, dikkatimi çekmedi..saatlerce belki 10 saat sonra arabama geldim ve beni gçrünce kadın hafif aşşa eğilip çakmamamı sağlamaya çalıştı ve arabamla arabasının yanından geçince sarışın yeşil ve çok keskin bakışları olan gözleri olan 35 yaşlarında bir kadının kendisini farkettirmemeye çalıştığını farkettim..bu kadın bir hafta öncede çok alakasız bir alışveriş merkezinde birde kaldığım otelden çıkarken gördüm ve yolda yürüyordu alakasızca...sonra beni facebookta takip eden kadına baktım yine aynı kadın kim bu kadın nelr olabilir ve beni neden takip eder..tahminlerinizi bekliyorum..!

Güncellemeler:
arkadaşlar çok korkutuyorsunuz, evden çıkmasammı Acaba..!
şık ve iyi giyimli erkekleri takip eden kadınlar varsa onlara burdan bir mesaj vermek istiyorum..! sizin abiniz, babanız yokmu..onlara aynısını yapsalar hoşunuza gidermiydi..! yapmayın..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• organ tacirleri organını çalacak :)

0|0
    0|0
    • cidimisin yaaa beni korkutuyorsun..kadın çok sportif vücudlu ve bir o kdr gzl..bakışları jilet gibi..kim olduğunu anlamıyorum arada görüyorum öyle işte..etrafımda..

• tam senin durumunu anlatıyor, latnce bir kelime.. hadi canım inş.

• üstüme alınmayarak yırtım galiba :D

Kızlar Ne Diyor 1

• O kadın senin hayali takipçin .

0|0
    0|0
    • hayali değil gerçek gerçekten takip ediyor ama benim bunu anlamamla takip etmekten sanki çakmışcasına vazgeçti ve bir daha bulamadım..! tedirginim..

• siz benim şaka yaptığımımı sanıyorsunuz.. ama boşver öyle sanın ben gösteririm ona..kenara çekip neden beni taciz ediyorsunuz sizin erkek kardeşiniz, babanız yokmu aynısını onlara yapsalar hoşuna gidermi demeyide bilirim evelallah..! eyvallah..

Erkekler Ne Diyor 3

• günde 5 litre su iç böbreklere iyi bak sonra mahçup olma kadıncağıza bide mümkünse çıkar sar gazeteye böbreği uğraştırma kadını kanıydı ameliyathanesi di

0|0
    0|0
  • Lüks RCZ nedir?

0|0
    0|0
    • Takip ettiğinden emin ol. Yolda giderken arkasına geç. Birazcık araba kullanmayı biliyor olman lazım ama.

• ya geçen gün benim parkettiğim yere park edip akşama kadar bekledi..camlarıda filml zor gördüm..ben kaltım hala park edili vaziyetteydi..sonra arkadan dolaştım ara sokaktan aynı yere 2 dakka sonra bir daha geldim kadında arabada yok..belki 10 saattir kalkmayan araba neden ben kaltıktan 2 dakka sonra kalksın ki..!

• ya birlikte olmak istiyor ya da dikkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...