Anıtkabir deki bu ziyaretçi sayısının 2.5 katına çıkmasının sebebi sizce nedir?

bu yıl 10 Kasımda Anıtkabir'e gidenlerin sayısı 1milyon 89 bin

2012 yılı 10 Kasım ziyaretçi sayısı 413 bin

2011 yılında ise 181 bin kişi ziyaret etmiştir.

sizce bu hızlı ve bir o kadarda gurur verici artışın sebebi ne veya nelerdir?

Gidenlerinde ayaklarına sağlık

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Bir millet UYANIYOR!

23 Nisan İptal!

19 Mayıs iptal!

30 Ağustos İptal!

29 Ekim İptal!

TC iptal!

Tayyip Erdoğan ve AKP ... Türk Halkı bu oyunlara kanmaz.. Sabırlıdır, hoşgörülüdür ama APTAL değildir..!

2|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Erdogan hani diyordu ya, geleneklerimiz unutuluyor , kültürümüz elden gidiyor sahip cikmamiz gerekir.

Insanlar sahip cikmaya basliyor ama Erdoganin istedigi gibi degil :D

2|1
    0|2
  • pazar olması olabilir mi ?

0|2
    2|2
    • Gecen senede pazara düsmüstü sanirim. :)

• Hz. Muhammed'in önderi var mıydı peki :) Boş insan mı sence o?

Genel yargılarla konuşmak iyi değildir.

• Deistim ben.

Sorgulayan, düşünen bir insan kimsenin siyasi görüşünü veya fikrini aynen kopyalamaz. Ona kendince de bir şeyler katar ve kendi görüşünü oluşturur. Bu boşluktan çok, bir bilgi birikim belirtisidir.

Ben 8 senedir siyasetle uğraşıyorum. Birinin benim görüşümü kavrayabilmesi için öncelikle politik sentrumda 3. görüş gibi kavramları anlaması lazım.

Şimdilik çıkmam lazım. Yazdığınıza cevap veremeyeceğim. İyi geceler.

• Gidenler artik gercek degerlere sahip cikilma zamaninin geldigini anladilar.cok dusuk rakkam yinede isteyipte gidemeyen daha cok olduguna eminim.

Anasi babasi belli milyonlar var bu ulkede..

1|0
    0|1
  • gidenlere tabiki sağlık ama bunu partiselleştirmemek gerekir. atatürk bu ülkede farklı düşüncelere en çok saygı gösteren en çok çoklu parti düzeni için uğraşan isimdir. önemli olan farklı düşünmek değil önemli olan düşman gibi bakmamak. her sene daha da çok gidiş olacaktır bence.

0|0
    0|1
    • peki bu konunun partileşler olan alakasaı nedir bağdaştıramadım yani?

• aşşağıdaki yorumların çoğu partisel bakış açısı olduğu için cevaben yazdım. oraya gidenlerin hepsi bir muhalif düşünceyle değildi. bu şekilde düşünülürse yazık olur bu birlik ve beraberliğe. bunuda belirtmek gerekiyordu

• tokat geliyo demektir.gidenlere saygılarımla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• AKP'nin anti-milliyetçi politikasını doruğa çıkarmasının bir yan etkisi.

0|1
    0|2
    • kurban ol sen ona

• Deistim ben.

Sorgulayan, düşünen bir insan kimsenin siyasi görüşünü veya fikrini aynen kopyalamaz. Ona kendince de bir şeyler katar ve kendi görüşünü oluşturur. Bu boşluktan çok, bir bilgi birikim belirtisidir.

Ben 8 senedir siyasetle uğraşıyorum. Birinin benim görüşümü kavrayabilmesi için öncelikle politik sentrumda 3. görüş gibi kavramları anlaması lazım.

Şimdilik çıkmam lazım. Yazdığınıza cevap veremeyeceğim. İyi geceler.

• yesinler havanı :)) ben de insan mühendisliğiyle uğraşıyorum yıllardır senin de beni anlaman için bir 10 sene kendini bilmeyi öğrenmen lazım.

• herkese inat :)

0|0
    0|1
  • Recep Tayyip Erdoğan'a ters gitmek ne güzel .

Gurur duyuyorum , daha da artar inşallah .

0|1
    0|2
Yükleniyor...