Kızlar nasıl ve neden üşümüyor?

çarşıda görüyorum mini etekli bağrı acık onuda gectik sweetle dolasırken ben kazak hırka dolasıyorum. kızlar üşümüyormu yoksa çaktırmıyomu bu sebebini bilen var mı

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ince hirkalarla dolasirim ya da ince montlarla kalın kazak ya da kabarik mont içinde bogulurum tabiki usuyorum.mini etekle bu havada gezmek delilik.

0|0
    0|0
    • üsüyorsun ama neden kalın giymiyorsun o zaman bu ytaptıgında dedilik gribe davetiye

• Hmm.ben sadece İstanbullu baz almistim nedense.bilmiyorum valla ben bu şekilde rahatsız olmuyorum.

• bayanlar için farketmiyo tabi İstanbul eskişehir

Kızlar Ne Diyor 9

• benm gotm donuyo bence çaqtirmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Derimiz özel bizim, üşütmüyor.

0|0
    0|0
  • Alttan ısıtmalı onlar :D

0|1
    0|0
  • Çalışan motor soğumaz.

0|2
    1|1
  • üşümek ne kelime donuyorlarr ama çaktırmıyorlar :)

0|0
    0|0
    • neden kadınların hastanelerden cıkmadıkları belli caktırmamak için hasta olunurmu

• Görün yiyo sa hem bana yazık hem engelleme cevabını yiyeceğinden korkuyorsun değil mi erkekliğine tüküreyim senin şerefsiz adi köpek

0|0
    0|0
  • Bilmem :)))

0|0
    0|0
  • ben üşüyorum.sıcak tutan şişme kabarık montlardan giyyom ben.ne hava olsun diye tiril tiril dolanıcam la.kçım donuyör :(

0|0
    0|0
  • motor calisiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okuduğum makaleye göre ( o makaleyi nerde buldum bende bilmiyorum sıcaklıkdan gittim :) neyse ) kqadınların giydiği tayt ya da ince çorapalr bacaklarını tamamen sardıkalrı için sıcak tutuyorlarmışş. üst üste giyilen 3 pantolon a eşitmiş diye biliyorum :)

0|0
    0|0
    • alt tarafı tamam o sekilde ama üstünme ince sweet veya bagrı acık nası geziyolar onu anlayabilmiş değilim

• evet ya da nasıl üşümezler ince külotlu çorapla merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • Üşürler ya

0|0
    0|0
  • içten yanmalı motor var onlar da

0|0
    0|0
Yükleniyor...