Erkek arkadaşının başkasıyla ilişki yaşadığını öğrendiğinde 7.kattan atladı ne düşünüyosunuz

Adana'da, erkek arkadaşının başkasıyla ilişki yaşadığını öğrenen lise son sınıf öğrencisi Y.S., 7. kattan atlayarak intihar etti. n?e düşünüyosnuz

link

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ölmek için daha anlamlı bir sebep bulsaymış kendine keske

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• geride ömür boyu akıllarda kalıcak bir anı bırakmanın hazzıyla yapmış, facebook twitter sallanacak diye düşünmüş, sesini duyurmak için ölmüş ama haberi yok artık, mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmış, kendisi atlamamalıydı çocuğu atmalıydı.

0|0
    0|0
  • yanlış bir yol seçmiş. bende aldatıldım ama kimsenin uğruna böyle saçmalıklara girişmedim.güçlü olmalı insan kimse yıkamamalı. ayrıca o oğlan şimdi ne biçim vicdan azabı çekiyodur köpekler gibi pişman olmuştur beter olsun :D

0|0
    0|0
  • Çok yanlış. Ama sevgi insanın gözünü kör edince bazı gercekleri görmek zor oluyor

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • bunlar hep yalnızlıktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Açıkcası bende şöyle bir tip internette sürekli haberleri takip ederim ne zaman biri intihar etmiş olsa hemen facesini bulup nasıl biri olduğuna bakar bir kaç arkadaşını ekler o kişi nasıl neden intihar etti diye sorarım cevaplar hep aynı sevgili yüzünden korku yüzünden başka cevap yok hocam bunlar resmen korkak insanlar birini seni terketti diye atlamanın ne anlamı varki hayır dünya kadar derdin olsa atlasan tm anlıycam hak vericem ama attarafı segilinden ayrılmışın neyin kafası lan bu

0|0
    0|0
    • ya öyle alt tarafı sevgili anlamıyorum ki neyin kafası karsındakine nsl bir bağ kuruyon korkuyla nsl alakası nsl usta hani ölümden sonrası insanı daa çok korkutmaz mı

• boşa gitmiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...