KS de ki kadınların ultra süper düper kaprislerinin nedeni nedir ?

Efendim öncelikle herkesi aynı kefeye koymadığımızı belirtelim... Evde poposunda kalın eşortman, ayağında dize kadar erkek çorabı (siyah ) elinde TV kumandası (Esra Erol) takılan ,yurdum ekonomisine zerre kadar katkısı olmayan (tüketim haricinde) hatunların klavye başına geçtiklerinde Victoria Secret modelleri edasıyla tavan yapan egolarının sebebi nedir. Talep mi fazla geliyor ? Ergenler mi çok pohpohluyorlar ?

Tekrar belirteyim herkesi aynı kefeye koymuyorum. Buyrun meydan sizin...

Teşekkürler...

Güncellemeler:
Şu soruya 2 yıldız mı verdiniz lan vere vere ! = )

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Hemen hemen bende aynısını düşündüm. Hatta şu an hasta yatağımda geceliklerimle sol kolumun morarması şeklinde saçım başım dağınık yazıyorum. Yüzüm gözüm şiş falan filan. Sıradan bir insan...

Yorumlarıma bakılırsa kendime bakılırsa çok egoist denilebiliyor.

Umrumda mı ? Tabiki de hayır.

Ön yargılar... Ön yargılar...

0|1
    3|2
    • Yalnız benim kastım burada sıradan olup olmamak değil. Normalde sıradan olan ancak klavye başına geçtiklerinde kendilerini herkes den daha yukarıda gören kadınlar. (erkeklerde dahil tabiki )

Yoksa bizde evde smokinle dolaşmıyoruz. Bildiğin don atlet = )

• Konu ks olunca hiç üşenmem. :) Android uygulaması olmadığından yavaş gidiyor biraz ama olsun. :) Şimdi kahvaltı ya kaçıyorum. Gül için tekrar teşekkürler. Hoşçakal. :)

• Afiyet olsun...Görüşmek üzere.. = )

Kızlar Ne Diyor 9

• Iki dakika depresyona girelim dedik, cılkını çıkarttın, hatta başlık açma gereksinimi duyarak; açtığın başlıkta yaftaladığın hatunlardan yanıt bekler oldun.

Sana bunlar yakışmıyor miniğim.

Bir de fonda çalan parçayı sana gönderesim geldi.

Yakala coni : link

0|3
    4|0
    • Triplere girme değil aslında da, gökten düşecek 3 elmaya kafayı takmanın sıkıntısı.

Yoksa 5 dkya yine mesai bitiyor, yarın da bitecek, sonraki gün de.

• Hangi şakirtler ? = ) Dur bu soruyu özelden sormalıyım sanırım )...

• Benim taklitlerim hep bunlar.

Duyarlı numaraları falan, ahaha.

• Kalın eşofmanım ve dizime kadar çektiğim çorabıma merhaba deyin.

0|1
    4|0
  • Ben 5 yıldız veriyorum.

0|1
    1|0
  • Erkekler kizlarin kicini bu kdar kaldirmasa olmazdi bunlar

0|1
    1|0
  • Aynen pohpohlamayın ergenler sonra abiniz kızıyor.

0|1
    1|1
  • benim o :) bir esra erol izlemiyom bir de şişko ve bıyıklı olduğumu kabul ediyom :)

0|1
    2|0
  • Hop orda durcan olum bende izliyorum :D

0|1
    1|1
  • Sadece bu site için geçerli bir şey değil. Genel olarak kadınlar sanal ortamda daha rahattır. Erkeklerde de var öyleleri, ama kadınlar kadar çok değil tabii ki... Burada böyle olma sebebi ise büyük ihtimalle gelen arkadaşlık teklifleri, takipler, mesajlar vs. olabilir. Bunları sitedeki sorular ve cevaplardan dolayı değil de kişisel beğenilme olarak algılayan kişi sayısı çok fazla. Durum böyle olunca egoları kabarıyor, hoşlarına gidiyor. Sonra da havalı görünmeye çalışıyorlar. Bir nevi kendini zor kadın, ulaşılmaz olarak gösterme çabaları diyebiliriz. Bu da erkeği cezbediyor. Zor elde edilen şeyler, daha çekici gelmez mi herkese? Saçma, ama bazen sonuç veren ve erkeği peşinden koşturan bir yöntemdir.

2|1
    0|1
  • 900 arkadaş isteği vardı kızın tekinde.. Talep fazla bu talebin 800 ü de ergen tahminimce.Erkek çorabıyla ilgilenmiyorlar profilindeki victoria secret etiketli tangası yeter.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bende var kuku, sen edecek biat

bende yok beyin, sen karşılayacak ihtiyaç

Ozan Kezban der ki

Çorabım delik ama zarım sağlam

İnsan yerine koyma beni

Ederim pişman

2|1
    1|0
    • Bu şiiri nerenle yazdın lan ? = )

• Yine mi triplere girdin sen? Ben bile ayda 1 kez giriyorum, o da regl evresi malum.

Illa getireceksin beni Bursa'ya ha!

• Senin sorunun, bitecek şeylerin tekrar başlayacak olmasını düşünerek bitmişliğin süresini sömürmen dışında bir şey değil.

Kendi elinde yarattığın mutsuzluk, olan mutluluğu da yok eder.

Düşünmemen gerektiğini çoğu kez söyledim. 5 dakikadan sonra aklına iş hayatından ziyade sosyal yaşantın gelmeli. Problemler elbette olacak ama gündem konusunu ne kadar düşünürsen, o kadar kalıcılığı olur.

Bunlara gerek yok, dillendirmeme de gerek yok. Biliyorsun sen...

• Yaa bir sktir git. diyemediğim bütün anları toplasam, bulutlara merdiven dayar bunu dile getiremediğim herkesin beynine tükürürüm yağmur niyetine. ego denilen şey, belli bir seviyede kaldığında faydalıdır, güzeldir. kendini bilmekle kendini beğenmişliğin arasındaki o çizgiyi geçersen g.tü kalkmış bunun damgasını yersin. birinden daha iyi bir halt yaptığınızda veya yaptığınızı düşündüğünüzde ne oluyor ki? ne değişiyor o minicik dünyanızda ve kısıtlı zihninizde? bir söylesenize bana? çok merak ediyorum.

İmza: erkeğinırıspısı.

arkadaşlar bunu buraya yazdım isteyen üstüne alınabilir :* <3

1|1
    1|0
  • Öylelerinin kaprislerinin nedeni gerçekten de ergenlik döneminde olmaları

Yaşlarını 23-25 yazan 18'lik kızlar var mesela. "Pestenkerani" işleri seviyorlar

Yazı tarzlarından, düşüncelerinden çocuk oldukları belli oluyor. Ayırt edip uzak durursanız, böyle serzenişlere gerek kalmayacaktır

1|0
    1|1
  • Hem cinslerimiz sazan gibi her halta atlamazsa böyle olmaz. Arz Talep meselesi.

0|2
    1|0
  • güzel bir tespit ks için demeyelim de normal çevrede de durum bu vaziyette..

0|1
    1|0
  • Arz,talep meselesi. Talep bolluğu. Birde şu var. Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş.

0|1
    1|0
  • Ah azizim sorma neler çektim

0|1
    1|0
  • al sana 5*

0|1
    1|1
  • ks nin kızları victoria secret kızlarını cebinden çıkartacak derecede güzeller taam mı

0|1
    1|1
    • Ohaaaa :D Adamın dibi lan bu adamın hası :D adamın ham maddesi :D

• milyon versen 1:65 altı kız bulamazsın :D

maşallah manken gibiler :D

alayıda muhendis :)

• Değerini bilmeyenler utansın boş ver :D

Yükleniyor...