Ailemin bu ilişkiyi onaylayacağını zannetmiyorum, ne yapmalıyım?

Merhaba benim sizden isticem şey çok önemli nolur yardımcı olun.Ben Türküm ve erkek arkadaşımda Kürt.Ben erkek arkadaşımı çok seviyorum ve yakın zamanda nişanlanmak istiyoruz.ama benim ailemde hiç kürt bir kişiyle evlenen yok.benim aileminde bu ilişkiyi onaylayacağını sanmıyorum.Yani bunu bile bile oldu işte bir kere aşık oldum.Aileme yakın zamanda bu konuyu açmak istiyorum.Konuya nasıl giriş yapmalıyım ve nasıl anlatmalıyım nolur yardımcı olun.başınıza bu şekilde bir olay geldiyse ne söylesem yararlı olur acaba?Ben erkek arkadaşımın ailesiyle tanıştım.kültürümüz çok yakın.Bi kaç farklılık var.Ailesi çok sıcak kanlı ve çok iyi insanlar.ailem için Kürt olmaları diğer bütün iyi şeyleri silebilir.Bu yüzden çok korkuyorum hayır demelerinden.Ne yapabilirim nolur yardımcı olun.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• -Önce durumu aç

-Sonra olumlu kısımları ifade et, işte şöyle uyumluyuz böyle iş yapar filan

-En son olarak kültürünü anlat ve kürt oldugunu ifade et.

Buna rağmen gene karşı çıkacaklardır. Gerekirse tanıştır, tanıştırmaya çalış.

Ve 5-6 defa hayır derlerse hemen pes etmeyin. İlişkinizi sürdürün, kararlı oldugunuzu gösterin.

Tabisi ailenin hayır deme gerekçelerini de onlardan dinle. Bunları da göz önüne al.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nerelıler ? onu bı sole bence ?

0|0
    0|0
  • Bence bişey yapma önce sevdiğini ailenle tanıştır gerisi yavaş yavaş gelir zaten eğer sevdiğinin kültürü ile sizinki aynı ise no problem ;)

0|0
    0|0
  • Ailene önce sevdiğin gencin kürt olduğunu söyleme bence. Ama sevgilini çok sevdiğini annene mutlaka söyle.

0|0
    0|0
  • Bu yaştaki aşklar gelip geçicidir. İlerde boş yere ailemle kötü olmuşum, keşke onları dinleseymişim dersin iş işten geçmiş olur.

0|0
    0|0
    • Ailemin rizasi cok onemli benim icin bu yuzden tedirgibim.oda zaten aileni asla karsina alma iknaya calis diyo tatli dille.cok anlayisli.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...