4-5 Üniversite nasıl okunur? Aynı anda 2-3 üniversite okuyanlar bunu nasıl başarıyorlar? Nasıl oluyor?

Aynı anda okuyanlardan bahsediyorum. 1 kayıt programındayken başka bir kayıt programına nasıl kayıt olunuyor?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• örgün öğretimde olmuyor. biri açık öğretim olunca oluyor ya da çift anadal falan yapıyorlar

0|1
    0|0
    • O zaman tahmin ettiğim gibi. İlk yıl x i kazanıyor. İkinci yıl Anadolu Üniversitesi AÖF , üçüncü yıl çift dal bu mu?

• öğretmen :)

• Aferin çocuğuma :)

Siyasetle Hukuk arasında zaman zaman gelgitlerim oluyor. Neden hukuk? Bu arada çiftdalı hakkında bir bilgiye sahipmisin?

• Bence en güzeli bir tane okuyup adam gibi üniversite okumak. Tabi araştırmadım 4-5 üniversite okumada da yarar vardır belki iş açısından falan

0|0
    0|0
    • Adam akıllı :) 2 diploma 1 den 3 diploma 2 den 4 diploma 3 ten... Herzaman iyidir :) Bölümler ve üniler fark yapar illaki.

• Bence de mesela 1 tıp diploması olan biri her zamn 4 işletme diploması olandan üstündür bence

• Yanlış. Boğaziçi nin işletmesi var. Sen tutupta yurtdışında paralı okuyan adamın tıp diplomasıyla onu bir tutamazsın. Kaldıki bir adamda 4 tane işletme diploması olmaz :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...