Nasıl üniversiteyi kazandınız nasıl çalıştınız ?

Üniversiteyi kazananlara soruyorum bir zahmet bir yardım arkadaşlar

Arkadaşlar siz nasıl üniversiteyi kazandınız nasıl çalışıtınız nasıl program yaptınız bana bunun hakkında herşeyi öğretirmisiniz ben lise 3 gidiyorum meslek lisesindeyim elektronik bölümüde nasıl kazanabilirim 18 yaşındayım 1 sene kaldım yanlış anlaşılmasın nasıl çalışmalıyım sayısalı kazanmalıyım ben bir yardım lütfen adam akıılı bir üni kazanmak isitiroyum daha 2 senem var ama alt yapı felan 0 ona göre :/

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Güzel sanatlar lisesi Resim mezunuyum.. Mezun yılı Hacettepe Üniversitesi / Marmara Üniversitesi Resim kazandım. Hacettepe Resim yaptırdım kayıt. Fakat bazı olaylar sonucu okulu bıraktım

Ve 1 yıl İç mimarlık için hazırlandım.. Çeşitli okullarda sınava girdim..

Yeditepe Üniversitesi: Plastik sanatlar

Beykent Üniversitesi: Grafik tasarım

İstanbul Aydın Üniversitesi: İç mimarlık.

Ben iç mimarlık olan bölümü tercih ettim. Ama okuldan memnun kalmadım sistemi hiç iyi değildi. Bıraktım.

Kendime hiç program yapmadım ders çalışmadım. Güzel sanatlar mezunu olduğum için baraj aşıyordum.

Şimdi İç mimarlık kendi bölümümün başka okuluna hazırlanıyorum. OKUL ÇOK ÖNEMLİ !

0|0
    0|0
    • abla nasıl kazandın yaa keşle bende kazansam elektronik mühendisliğini :/

• Sağlık olsun canım. O zaman bol bol sayısal çöz bak mesela 350 yi aşarsan çok iyi küçük yerleride yazabilirsin.

• mesela hangisi ?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de Lise 3te başladım 0 temelle. özel mat dersine ve dershaneye gidiyordum. günde 10 saat ders çalışıyordum. Ve programlı. Lise 3te hem okul derslerini hem de ygs konularını hallettim. Lise 4te sadece Lys'ye hazırlanıp , ygs için soru çözdüm. Sana tavsiyem Türkçeyi sıkı tut. Çok kitap oku. Matematikten kesinlikle her kaynaktan soru bankan olsun. Sayısal konular için bir şey diyemiyorum bn TM'deydim. Ve asla hedefinden şaşma. 0 temelle Şu an özel bir unv'de %100 burslu okuyorum :)

0|0
    0|0
    • ne güzel yaaa ben nasıl yapcam bilmiyorum lise 3 gidiyorum ben şöle düşünüyorum işe yarar mı ? şimdi ben lise 3 te sayısal kitapları alıp hepsini çözcem konuları felan anlayacam konu anlatıml kitap felan böle lise 3 bitircem lise 4 e geldiğimde dershaneye felan gitmeyi düşünüyorum acaba iyi olurmu böle ?

• dershanelerin kapatılacagını söylüyorlar onu da dikkate almalısın :)

• yap kapatılırsa özel ders felan alırız birşeyler yaparız yani turkısh ben meslek lisesinde okuyorum

• Duzenli calis saatlerin basi sonu belli olsun. Her gun bir calsman olsun ki oncekiler hafizanda kalsin. Sonra programinda diyelimki bir calsman vardi yorgundun ya da moralin bozuktu bu durumda o gorevi yerine getrmedgin icin vicdan azabi cekcek kadar sorumluluk sahibi hissedebilesin. Sonra da onu telafi etmelisin.

0|0
    0|0
  • Ygs matı bu sene bitir. Gerisi kolay .ben hiç program felan yapmadım aşırıda çalışmadım.

0|0
    0|0
    • iyide biz mat görmüyoruzki şak diye kitap alsam anlayamam sıkıntı bu dershaneye felan seneye gitmeyi düşünüyorum :/ ygs mat ı nasıl bitircem :/

• son sene dersaneye gittim .hocamız çok iyi değildi konu özetli kitaplardan çalıştım ve çok soru çözdüm diğer derslere pek çalışamadım bu süre zarfında tabi.

• hımm peki o zaman haftaya ben o zaman mat başlayım soru çözerek inş anlarım alt yapıyı bitirmem gerek benim mat ondan sonra açılcam acaba geçmi kaldım onu bilmiyorum lise 3 gidiyorum şuan benim adam akıılı bir yeri tuturmam lazım elektronik müh için

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...