Çok yakın arkadaşım sattı beni

pazar günü hava güzelken önemli bir organizsyon yapalım demiştik daha öncesinde konuşmuştuk pazar günü geldiğinde ben bu arkadaşa söyledim kız arkadaşımla buluşucam dedi bende bu yaptığını unutma diyerek yüzüne kapatmıştım telefonu sizce tavırlarımı ona karşı değiştirmeli miyim yoksa kızın girdiği yerden hayır çıkmaz mı ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• En sevmediğim erkek tipi işte . Abi bir şey planlıyorsun ve bunu 1 2 hafta öncesinden yapıyorsun o gün geldiğinde " abi ben sevgilimin yanına gidiyorum. " Böyle bir şey yok aga koy tavrını anlasın senin yokluğunu hadi evli, nişanlı olsa yine bir şey demeyeceğim ama sevgili la bu daha başlangıç yani ya da kızla 1 saat görüş işim var de çek git . İşte bunlar hep görmemişlikten yokluktan oluyor.

Not: Bende yakın arkadaşımla bu mevzudan papazım .

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşlığını bitirmeyi bu kadar kolay aklına getiriyosan evet bencede tavrını değiştir. bu kadar basit mi arkadaşlığın

0|0
    0|0
    • bu kadar basit değilde o beni satıcak kadar basit mi ben onu merak ediyorum en yakın arkadaşım hayatta herşeyi beraber yaptığım kişi yani

• bunu konuşmalısın onla

• konuşmam lazım evet ama ne kadar anlar bilmiyorum

• Yani cidden buluşmaya kendini bya hazırladıysan tavrını koru yoksa öyle takılalımlık bişeyse abartma derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• DOSTUNLA FAZLA DORT OLMA BİR GÜN DÜŞMANIN OLUR DÜŞMANUNLADA FAZLA DÜŞMAN OLMA BİR GÜN OLUR DOSTUN OLUR

0|0
    0|0
Yükleniyor...