Eski sevgilimi unutamıyorum. Canımın yanmaması için ne yapabilirim?

eski sevgilimle aynı sınıftayım. ayrılıla yaklaşık 1,5-2 ay oldu ama unutamadım bir türlü. üstelik arada göz göze geliyoruz. sürekli görüyorum ve unutamıyorum. açıkcası halaa seviyorum. ve o sınıftan başka bir kızla beraber. en son araları biraz kötüydü zaten tamda belli bişey yoktu ama bugün derste birbirlerine herkesin içinde I love you demişler ödev okurken. ve ben yoktum. sonradan öğrenmeme ragmen ve bu tür şeylerde çok canım yanıyor. acaba unutmak için ya da canımın yanmaması için neler yapabilirim. sizce gerçekten onu seviyomudur ve bende onun davrandığı gibi başka erkeklerle mi davranıyım? ve sınıftan bir arkadaşım bana çok yakın davrandığında ya da yanıma geldiğinde onun bana baktığını farkediyor arkadaşlarım. bu yanıma gelen arkadaş erkek.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapman gerektiğini bilmiyorum ama ne yapmaman gerektiğini söyleyeyim; unutmak için başkası ile beraber olma. Hayatı akışına bırak boşver umursama. O kızlara öyle davranıyor diye sende inadına gidip başka erkeklere öyle davranma içinden geleni yap.

0|0
    0|1
    • haklısınız. bende şimdi öyle davranıyorum ve içim de çok rahat. umursamıyorum pek ve nadir göz göze geliyoruz. sevmediğim haldede başka biriyle olamam zaten bunuda gayet iyi anladım. birz zamana bırakıcam. buarada o dediğim kızladA bağlantıları tamamen kopardı.

• Önemli olan şey zaten olmuş "vicdanın rahat" gerisi hikaye.

Erkekler Ne Diyor 3

• eskileri karıştırmak kimseye fayda getirmez

0|0
    0|1
  • sırf yarana merhem olsun diye sevmediğin başka insanları kullanma da...

0|0
    0|1
  • sui iccccccccccccccccccccccccccc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...