Filipinler'de tayfun...

...10 bin kişi öldü azizler!

2004'te Endonezya'daki deprem ve tsunamide felaketten etkilenenler için ülkemizce yapılan yardım kampanyaları gerçekten gurur verici sevindirici idi...

Ama bir ülkenin kaybını telafi etmeyi istemek için o ülkenin halkının ezici çoğunluğunun Müslüman mı olması lazım..?

Haiti'deki deprem sonrası için ben hiç seferberlik yapıldığını duymadım... Keza Japonya sonrası içinde ki Japonlar'ın Van Depremi sonrası yaptıklarını hatırlayın...

Şimdi anlamadığım: Ya yardım kuruluşları "gavurları" ziklemiyor, ya medya bu yardım kampanyalarının tanıtımını yapmıyor, ya ikisi de bir zikim yapmıyor ya da işlerini yapıyorlar ama biz duyarsısız...

Hangisi..?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Alienlerin müslümanı olsa oraya bile elini uzatacak neredeyse!

Aynı şey Suriyeliler ve hatırlayın Myanmar'daki müslümanlar için de yapıldı ve yapılıyor..

Sağolsun devletimiz o kadar '' insanlık, yardımseverlik '' naraları atarken her ne hikmetse batıya kapılarını kapatmış durumda..İnsanlık sadece dindaşlarını koruyup diğerlerini ezmek midir?

Eğer öyle ise kalsın, ben müslüman değilim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hepsi

Bizim ahali, insana insan gözüyle bakmıyor ki. Ölen bir adamın donunu indirip sünnetli mi diye kontrol eden, sünnetsizse surat asabilen bir ahali bu... Van depreminde, Vanlıların çoğunun Kürt olması gerçeğinden hareketle, oradakiler için "Gebersinler" diyebilen bir ahali bu

link

Ülkeyi yönetenler de "Acaba nereye yardım edersek siyasi çıkarımız olur?" diye düşünmekle meşgul. Müslümanın olmadığı ülkeye yardım etmenin ucunda da rant toplamak yoktur

0|0
    0|0
  • hangi dinin etnik kökeni oldugunun bir anlamı tabiiki yok

her defasında konunun din kulturu ve ahlak bilgisi tarzı bir yere gitmesi

oldukca enteresan

insan olmak biraz empati yapmak yetiyor birisine yardım etmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...