Şanslımısınız ? yoksa Şanssızmısınız ?

Arkadaşlar ben doğuştan beri çok şanssızım bunu zaten biliyorum. En son bu sabah yaşadım 1.5 yıldır şirkette hiç gel kalmadan geldim bir gün sekmedi hatta 20 dk yarım saat erken geldiğim bile oluyordu, bugün ilk defa otobüs sorunu yüzünden geç kaldım 20 dk bir baktım ihtar kağıdı geldi masama neymiş bugünden sonra geç kalan personele ihtar kağıdı yollayacaklarmış bunu devam ettirenlerle iş ilişkisi kesilecekmiş :DD arkadaş ne zaman şanstan yana yüzüm gülecek benim

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında şans'ı yakalamama ramak kaldı ama hala bedevi ile yarışabilirim. :) Tabi çok şanslı olduğum konular var.

0|0
    0|0
    • sen ortada gidip geliyorsun o zaman :D

• Aynen en kötüsüde bizimkisi be usta :D Tam diyorum şansım döndü bir bakıyorum önümde kutup ayısı beliriyor :D :D aslında daha değişik yazacaktım ama şutting yaparlardı cevabıma kıyamadım :D

• Aklıma bir kelimeyle kaybettiğim katiplik sınavı geldi.

0|0
    0|0
  • şansımı bir kaç cümleyle açıklayayım sana ;

O p.i.ç kutup ayısına kim benim adresi veriyosa seni bulucam oğlummm :@

Şansıma tükürsem; rüzgarla döner, yüzüme yapışır :(

O kadar şanslıyım ki hayatıma girenler sayesinde bacaklarımı birleştiremiyorum :o

0|0
    0|0
  • Attan düşüp eşeğe binen, elbet bir gün eşşekten ata atlar.

0|0
    0|0
  • kötü olmuş.. hani bazı şanssızlıklar insanın kendisine bağlıdır ama onları saymasak bile şanssızım ben.

0|0
    0|0
  • Tescilli şanssızım bende...

Ruhi bizim şans hakkımızı yiyenleri bulup hakkımızı geri alacağımız günlerde gelecek...

0|0
    0|0
  • Gülmüşsün işte.

0|0
    0|0
  • bir defa amorti cikmisti sayilirmi bilmem

0|0
    0|0
  • Bahtsız bedeviyi sollarım, o derece.

Sen yenisin galiba :))) İyiymiş :D

0|0
    0|0