Woswos temalı bir playstation 4 cafe düşünüyorum çiftlere hitap eden. YARDIM

Arkadaşlar merhaba. büyük bir dükkana 5-6 woswos hurdasından dekorasyon yapmayı düşünüyorum. mesdela masalar vosvos un içinde oturuyomuş gibi playstationların ekranları vosvosun camının geldiği yere. haftada bir canlı müzik falan düşünüyorum. toplam 10-15 masa olacak 4 masa ve 2 playstation gerçek vosvoslardan yapılmış olacak. ve 70000 lira sermayem var. lütfen fikir verin. ankarada düşünüyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bana bir bin lira atsana ya :P (((:

şaka bir yana bence süper bir fikir vosvos herkes tarafından begenilen ilgi gören bir arabadır ve bunu dekor olarak kullanmayı düşünmek cok mantıklı ayrıca güzel pazarlama ve reklamlarla da ilgiyi üzerine toplayabilirsin. ben üretim yönetimi ve pazarlama okuyorum üstelik 3 yıl satış pazarlama tecrübem vardır. diğer mekanlardan farklı şeyler katmaya calıs insanları kendine baglamanın ve sürekli tüketici oluşturmanın yöntemlerini düşün. promosyonlar reklam vs yardımcı olucaktır. aklıma gelirse yardımcı olurum düşünücem bunu (:

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim arkadaşım sizi ekliyorum irtibat halinde olmak isterim daha herşey fikir aşamasında ve çok kararsızım.

• yardımcı olmaya calısırım elimden geldigince (: üstelik daha önce restaurantta yöneticilik yapmışlığımda var (:

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla konsept şahane geliyor ama tutmaz burada. Kızlar yenilince hemen işi çirkefliğe vurup trip, kavga çıkarıyorlar. İşin kötüsü, kızlar bir de çabuk yeniliyor. =) Saati dolmadan kava ederek kalkıp giden çok çift olur. Ama onun yerine dvd salonu açabilirsin aslında. Mini sinema gibi kapalı woswos kabinler içinde. Çiftler o zaman en az 2 saat arızasız otururlar =D

0|1
    0|0
    • aa aslında o da süper bak çok teşekkür ederim dostum :)

• Bence de =) Zaten çoğu çift sinemaya bu yüzden gidiyor, başbaşa kalabilmek için. Nezih ve romantik bir dvd mekanı yaparsan daha çok tutar gibime geliyor. Bol şanslar ;)

Yükleniyor...