Yokluğuna alıştığınız birini tekrar ister misiniz?

'Birinin hayatına girip onun hayatında değerli bir hal alıp sonra da hiçbir şey olmamış gibi öylece çekip gidemezsin!'

Varlığıyla hayatınıza anlam katan, her haliyle sizi sizden alan, bir 'Günaydın :)' mesajı bile mutluluk sebebiniz olan biri, sizden uzaklaşsa, sadece biraz kafa dinlemek istediğini söylese ve gitse, geri geldiğinde her şeye kaldığınız yerden devam edebilir misiniz? Her şey aynı olabilir mi?

Onu tekrar aynı şekilde sevip benimseyebilir misiniz?

Bir söz vardır, 'Kadın ne kadar severse sevsin, yokluğuna alıştığı erkeği bir daha istemez!' Sizce bu söz doğru mudur?

Teşekkürler.

0|0
15|16

En İyi Kız Görüşü

• Yokluğuna alışmak kolay olmaz, ağlar, üzülür,sorgularsın...Cevapsız kalır soruların kafanın içinde... Bir elinle sımsıkı tutmak isterken diğer elinle itesin gelir sırf canını acıtıyor diye...

Mutluluğum dediğin kederin olursa bir gün ve tüm soru işaretleri nedensizce asılırsa usuna... kaybetmeyi öğrenirsen düşe kalka.. neden bir daha göze alasın ki aynı şeyleri ?

İş ki yokluğuna alışma, fark etme onsuz da döndüğünü dünyanın..sonrası derin bir nefes olur...

Ne gidene gitme derim ne de yokluğuna alıştığıma dön...

2|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Buradaki bütün kadınlar yalan smylüyor ya da burada hegün gördüğüm soruları soran onlar gibi değil. "Sevgilim terketti, nasıl geri döndürebilirim?" Şimdi ortada sorun yok beyniniz devrede ama aşk yara alınca durum böyle olmuyor. Olması gereken hayır demek ama kalp çok içten ağılıyor ve genelde insan dayanamıyor.

3|0
    1|2
  • gerek olduğunu sanmam

2|0
    2|2
  • yok istemem..gelsede hiç bişey eskisi gibi olmaz..

1|0
    0|1
  • Kanka senin psikolojin fena bozulmuş veya birisi seni fena etkilemiş gibisin hep bir isyan hep bir özlem var sende bu benim haddim değil ama umursama bu kadar veya bu kişi kimse konuş onunla

Soruna gelirsek ben öyle biri değilim umurumda bile olmaz giden istediğim zaman gider gelirce de aynı olur takmam ben öyle işlere

2|0
    0|1
  • Söz hakkımda bilgim yok o yüzden fikir veremicem fakat insan nelere alışımıyor ki ?

Kırılan bir parça eskisi gibi olmuyor, hatta mevlana'nın bununlar ilgibi bir sözü vardır.

Minareden düşenin kılıfı bulunur ama gönülden düşenin parçası bulunmaz.

2|0
    1|2
  • Başta farklı düşündüm. Evlatta olabilirdi. Prensesinden bahsetmiştin. O rest çekse gün gelir. Tekrar istersin :))

Ama gönül işleri çok farklı ..

Karakteri eğer gerçekten oturmuş ve kriterleri olan biri ise tekrar isterim , Diğer türlü sadece kaderi zorlamaktır ..

Ne demiş Şem-s

" Olduğu Kadar , olmadığı Kader " ..

1|0
    0|0
  • Giden gittigi an, kapisini acilmqmqk uzere kilitler benim gözümde .

Gidenin dönmek istedigi bir zamanda çok manidar oldu bu soru :)

2|1
    2|2
  • yokluğuyla terbıye edıldıgım kımsenın ; varlıgımda zerre kadar hakkı olamaz...

3|1
    1|2
  • zor olan yokluğuna alışma suresiydi onu atlattıysan tekrar girmesine gerek yok hayataına

1|0
    0|1
  • son söylediğin çok doğru...

2|0
    2|2
  • son söz için, kadınlar zaten ne istiyorlar belli değil !

2|0
    2|2
  • valla o kadin 4255 kisinin kucagindan inmeyip oyyshh askim diye palavra atiyorsa yemezler ;)

2|1
    2|2
  • Sadece kadın değil, erkeklerde yokluğuna alıştığı kimseyi özlemez. Çünkü unutmak alışmaktır aslında.

1|0
    0|0
  • Hayır.

2|0
    2|2
  • hayır istememmmm

2|0
    2|2
  • Bu saatten sonra mı? Hayır.

2|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 14

• kesınnnnnlıkleeeeee...bu mantıgı o kadar sacma sapan buluyorum kı...adam kafa dınleyecek ya da yapamıyor kızı orda oylece bırakıp cekıp gıdıyor.karsısındakı ne o anda bılemıyorum ya da ne dusunerek yapıyor bunu anlayamıyorum cıdden ! ama faceboookta falan bır resım dolanmıstı bır ara ılıskı bıttıkten sonra kadının durumu ve erkegın durumu dıye...kadın 1 ay ıcınde durumun felaketını yasayıp sonrasında ıyılesırken,erkegın durumu once cok ıyıyken sonra kotulesıyordu...ama ben sahsım adına tekrar donmesıne ızın vermezdım cunku hıcbırsey eskısı gıbı asla olmaz...hatta daha cok yıpranır bence...en ıyısı erkek bu sekılde terkettıkten sonra kadınında onsuz pekala , hatta daha ıyı yasayabılecegını gostermek...

bu yuzden kadının eskı o kadın olup erkegıne(!) o eskı musamayı gosterebılecegıne ınanmıyorum...

2|0
    2|2
  • Bunu yaşadığım için cevap vereyim.

1 kere yaptım bunu.. Eskiye döndük. ama bir süre sonuç: Hiç başlamasaydık daha iyiydi dedirtti bana..

Bence çok doğru bir söz.. Test edildi onaylandı :)

1|0
    0|1
  • zaten insan yanı başında iken göremiyo hatalarını sana nasıl zarar verdiğini .. nasıl bunalttığını ... zaten zamanla bunları anlayacağı için sağuyor.. iyi ki diyo benim öyle olmuştu mesela ..

ama en kötü tarafı da tüm insanlardan uzaklaşıp kendi kabuğuna çekiliyorsun bu süre içinde ... o biraz sıkınt.. ve dha da kimseye güvenemiyorsun en kötü tarafı..

1|0
    0|1
  • Söze katılıyorum.

Mümkünatı yok asla istemem o erkeği. Varlığı bile rahatsız eder.

2|0
    2|2
  • İstemiyorum.

2|0
    2|2
  • bazı insanların gercekten yokluguna alışıyorsun onda sıkıntı yok ama alışamadıklarını isteyebiliyor insan

2|0
    2|2
  • istemıyorummmmmmmmmmm

2|0
    2|2
  • doğru. aynısını yaşadım ve şimdi geri dönmek istiyor. ama onsuzda oluyormuş ve oda herkes gibiymiş aslında..

2|0
    2|2
  • İstemem bal.

1|0
    1|2
  • Kesinlikle dogru ..

İstemem, istenmez..

2|0
    2|3
  • Olay başıma geldi... dahada cok Sevdim amaaaa olmuyor

1|0
    0|0