Şampiyonlar liginde 5.hafta oynayacagımız real madrid maçı?

Şampiyonlar Liginde 5.Hafta Real Madridle Deplasmanda Oynayacagız Nasıl Bir Sonuç Ortaya Çıkar? Puan Alabilirmiyiz Arkadaşlar?

• Evet
    50% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Hayır
    50% (1)100% (8)90% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• real madrid e zaten 1 cı gözuyle bakıyolar o yuzden macta kendını kırıp dökmıcek bı takımız şöyle bırseyde var onlar drek hucumla oynuyo drek kaleye yuruyen bı takım bız evet paslar ıyı olabılır ama kalenın agzına gelıpte btane cakabılen oyuncumuz yok saylır burak top kacırır sneyder arada bı cakar bruno hızlıda ne oluo .. bence bzım takım olarak ya calısma ya da oyuncu eksımız var bence calısmakı gecen sene 3-2 real madrıdı yenen takımda aynıydı ımkansız deıl ama özverılı davranmıyolar

fatıh terım ılk macta rsklı kadro yaptı zaten real madrıdın basındakı adamla bı atısmaları vardı zaten eskı takımlarından dogan adam o yuzden ıı hazırlandrmıstr takımı

gs bu sneye zaten cokuk grdı toparlanacak ama braz zaman lazım

0|0
    0|0
    • bu kadar iyi futbol bilgisine sahip olmana hayran kaldım ,d,d

• bıraz bseyler bılıorum cok mac ızlemıorum ama ıdare eder benım fkrım bu

• haklısn dogruları yazmışsın bravo.

Kızlar Ne Diyor 3

• mancini bile es geçmiş o maçı gs nin puan alması sürpriz olur

0|1
    0|0
    • bende bilyorum süpriz olur ama bizi kötü takım olarak görüyolar bide gruptan çıktılar rahatlıklarından ötürü puan alamayızmı

• bir şans demiştim ben zaten

• ya bilemeyiz belki kazanabilirde sadece zor dedim

• Ben Galatasaraylıyım ve takımımın ölümüne arkasında durmak zorundayım puan kaybederiz,bize şu kadar çakarlar,eleniriz,biz yapamayız gibisinden düşünceler bana yakışmaz o yüzden hiç değilse 1 puan alacağımıza inanıyorum

0|0
    0|0
  • top yuvarlak her an her şey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence gs en az 1 puan alır

0|0
    0|0
  • bu futbolla zor

0|0
    0|0
  • elemancini bile o maçı yok sayıp juventusu yenmeliyiz dedi. bence defans yapıp fark yememeye dikkat etmelisiniz

0|0
    0|0
  • Fanatik gsliyim fark yeriz manciniyle olmaz bu iş.Adam mac için zaten yenilgiyi kabullenmiş

0|0
    0|0
  • bu defansla unut puanı 8 9 tane yeemesin yeter

0|1
    0|0
  • Bu futbolla biraz zor

0|0
    0|0
    • ya şimdi madrid gruptan çıktı Glatasarayıda kötü takım olarak görüyorlardı bu rehavetle puan çıkartamayızmı

• Karşımızda Yarı finalin onları tatmin etmeyeceni söyleyen bir teknik adam var.Kalkıp kolay kolay maç vermezler.Hem de sırf biz gruptan çıkalım diye.

• haklısın bir şans demiştim bende

• 6 tane daha yer gs :D

0|0
    0|0
    • ya şimdi madrid gruptan çıktı Glatasarayıda kötü takım olarak görüyorlardı bu rehavetle puan çıkartamayızmı

• zannetmiorm

• alamayız.

0|0
    0|0
    • hiçmi şansımız yok real rehavete girmezmi

• Ronaldo gol krallığı hedefi varken rehavete girer mi? realist olmakta yarar var. farklı mağlup olmayıp averajla kopenhag'ın üstünde 3. bitirmek başarıdır bu saatten sonra.

• ikili maçlar önemli averaj konusunda o yönden sıkıntı yok.haklısın ronaldo en vasat maçta bile oynuyor puan çıkartamayız juve maçı final maçı

• 6 tane daha yer galatasaray

0|0
    0|0
  • zevkli olsun kafi

0|0
    0|0
  • koyup geçecezi şte

0|0
    0|0
Yükleniyor...