Bir kadında veya erkekte ilk nereye bakarsınız?

Karşıdan geliyor gözünüz ilk nereye takılır? Bazılarının bu konuda kendini baya aşmış olduğunu görüyorum da baya şaşırıyorum doğrusu. Yüzüne bakıyorsun adam kafasını çevirmiyor bile. Doğru söyleyin siz de bakıyor musunuz karşınızdakinin rahatsız olduğunu farkettiğiniz halde?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• yüz sac fizik yaklasınca gozleri arkadan sac, kalca, beli ve bacakları.

way be manita baya karsıdan geldi yanımdan gecti gitti ates ederek ;)

0|0
    0|0
  • İnsan, istemeden bir kere bakar; bunda bir sakınca yok. İstemsiz bir hareket olur zaten. Ama rahatsız edecek derecede, 2-3-4-5-6-7... sefer bakmak göz zinasına girer. İllâ ki bakmak istiyorsan da güzele güzel gözle bakacaksın; bel altı gözlüklerini takıp da değil! Üstad Necip Fazıl'a sormuşlar: ''Efendim, güzele bakmak sevaptır diyorlar; siz ne dersiniz?'' Üstad, cevabı yapıştırmış hemen: ''Güzele güzel bakmak sevaptır, güzele çirkin bakmak ise günahtır.'' Vesselâm.

0|0
    0|0
  • Bir bayanda ilk gözlere bakarım. Güzelliği ordadır. Sexyliğine bakacaksam dudaklara ve kalçalara bakarım. Ama bir ömrü geçireceğim kızın gözleri önemlidir bende. O karşımda otursun ben onun gözlerine bakarak bir ömür boyu yer içer yaşarım ki zaten öyle :) ALLAH BOZMASIN

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman bakmak rahatsızlık verebilir. Libidolarına yenilmemelisin.

0|0
    0|0
  • Şöle yukardan aşağıya doğru süzerim :))

0|0
    0|0
  • bir kadının ilk boy ve kilo orantısına bakarım 1,65 ten kısaysa dünya güzelide olsa ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • Türk erkeği profildense göğüslerine,yok eğer arkadan ise poposuna bakar :)))

0|0
    0|0
  • yüz kısmından aşağı doğru iniyorum:) ama kaptanın iyisi gemiye arkadan bakarmış;)

0|0
    0|0
  • Ben giyimine bakarım.

0|0
    0|0
  • genellıkle cogunlukla genel bır suzerım sonra yuzune bakar sırıtırım kurtulan olmaz o haraketten sonra :()

0|0
    0|0
  • şurayada büyük ve dolgun kalçalar çizelim ve basenlerr dolgun göğüsleride unutmadan resmimize ekleyelim...

0|0
    0|0
  • gözlerine yüzüne fiziğine konuşmasına bakarım

0|0
    0|0
  • bacaklar...

0|0
    0|0
  • Genelde bana baktıkları için pek bakasım gelmiyor ahahahahaha

0|0
    0|0
  • önce yüz sonra fizik:))))))))))))

0|0
    0|0
  • Gözlere. Güzel değilse fiziğine ama güzelse yüzüne bakmaya devam ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...