Çiftlere soruyorum? Frekans kaç?

Bir radyo kanalını dinlemek için radyomuzun frekansını ayarlarız. İnsanlarla iletişim kurarken de aynı şeyin geçerli olduğuna inanırım.

Peki bir erkekle kadının frekansı bir olabilir mi? Yoksa bu imkansız mı?

Erkek arkadaşlarımla konuşurken onları çok rahat anlayabiliyorum ve onların da beni anladığını düşünüyorum ki bu düşüncemin kanıtı bana verdikleri cevaplar ve tepkiler. Fakat bu yaşıma kadar bayan arkadaşlarımla olan konuşmalarımızda bir eksiklik olduğuna inanıyorum. Ben ne kadar uğraşsam da aynı frekansa geçemiyoruz. Bunun sebebi nedir? Biyolojik bir faktör mü? Karşı cinsle tam bir iletişim kurduğuna inanan var mı? Varsa bunu nasıl becerdiniz? :D "İnsandır, bayan erkek farketmez" diyorum ama bir tezat var. (Bir kişiden bahsetmiyorum. Birçok eril ve dişil bireyden edindiiğim deneyimlerden bahsediyorum)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce erkek gibi kızlarla iletişim kur bence hatta kankan olsun bir ara geçiş yaşarsın, Bir sonraki adımda da kızlarla iyi anlaşırsın bence :) Not: Kızları grup halindeyken anlamak daha kolaydır

0|0
    0|0
    • Güzel fikir. Söyle başlıyayım o zaman daha sağlam olur. Önce kız gibi erkekler, sonra erkek gibi kızlar, sonra kız gibi kızlar! Şaka tabi.

Benim kurmak istediğim iletişim konsantre isteyen bir olay.Çok derin ve felsefik diyebileceğim bir iletişim. O yüzden grup hali biraz zor olur diye düşünüyorum.Benim merak ettiğim şu, erkekler ve kadınlar genel olarak iletişim kurarken birbirlerini yanlış anlıyorlar.Tam bir empati kuramıyorum desem daha iyi olacak sanırım.Beni bu konuda durduran ne olabilir?

• Birçok kızdan daha iyi bence :)... eğlenceye geç, ya da özel bir problemini anlat biz kızlar bayılırız fikir vermeye :)

• Ah bir iletişime geçsem zaten ne fikir paylaşımları yapacağımda :D Sağol cevapların için. İyi fikir paylaşımı oldu sanırım :)

• flört dönemi kadın genelde sevgili yanında panik yapar.

kızlar arasında nasıl oturması gerektiği, nerede buluşması, saat kaçta sevgilinin yanından ayrılması hatta hangi konularda konuşulması bile tartışılır fikir alış verişi yapılır.

yani kasıntı milletiz biz kızlar

ilk kez evlendiğim adamla çıkmak sanırım benim en büyük şansımdı

bunun yanında biraz a sosyal oluşum da avantaj oluşturdu

çıktığımız ilk hafta " ben kimseyi öpmedim hemen öpüşsek ama sen beni yargılamasan bu ne biçim hatun diye.. olur mu"diyip yapışmam

sonrasında başka ilişkileri değil aramızdaki ilişkiyi baz alarak aramızda para, zaman, kıskançlık, kısıtlama gibi engeller oluşturmadık

nihayetinde 5 yıl sevgili 5 yıl da karı koca olarak örnek gösterilen çiftlerdeniz çok şükür.

artık insanlar öküz altında sığır aradığından, olan biten herşeyin altından bir mana çıkarmaya çalıştığından ilişkilerdeki kalite de düştü haliyle

ne yazmışım arkadaş be

0|0
    0|0
    • Düşünceleriniz ve deneyimlerinizi paylaştınız için teşekkürler. Mutluluğunuz beni mutlu etti.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...