Sizde fark ettiniz mi çarşaflı bayanları?

Eskiden yılda 1-2 kez görürdüm ama son günlerde dışarda olduğumda mutlaka rastlarım. Bence ciddi bir artış var. Sizde fark ettiniz mi?

NOT: Bu sadece bir soru herşeyi dine bağlamayın.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet bencede çoğaldı ve bence bu yeterli değil dahada artması ve çoğalması lazım bu ülke dinine döndüğü zaman işte o zaman bu ülkenin yeniden şahlanışına şahit olacağız,

3|1
    1|0
    • Kafan güzel mi? ne şahı ne padişahı? artık işler öyle yürümüyor akılla mantıkla yürüyor, fark ettiysen 21.yüzyıla çoktan girmiş bulunuyoruz.

• Soran saçmalıyorsun

• Öyle demek istedin bir nevi.

Böyle düşündüğün için sen geri zekalı olamaz mısın acaba.

• Suriyelilerin gelmesi ile bu oran artti bizim memlektte sokak basi var.. yani bu gelenlerle alakali bir durum

0|0
    0|0
  • valla sanmıyorum..ben doğu illerinde çalışıyorum buralarda daha 1 tane bile görmedim..

0|0
    0|0
  • Ülkeyi kurtarmaya gidiyor onlar bildiğin bir ninja :D

1|0
    0|0
  • ben kapananlara değil kapanırken aklını da kapatanlara karşıyım

1|0
    0|0
  • biz kapananları farketmiyoruz soyunan kahpeleri farkediyoruz AŞŞALIK insanlar

0|0
    1|1
    • profil fotonla cuk oturmuş söylediğin.

• soyunanlarda kahpelerde fahişelerde seni ilgilendirmez ! hadi getir getirebilirsen şeriatı.

• zaten hic görmüyorumki biyerde aaa soyunmuşlar aaaa şöyle yapmışlar sadece siz söyluyorsunuz 10 senedir akp ye calışırım oy toplarım istediklerimin hayakl ettiklerimin tamamı oldu 10 15 seneye şeriat'da gelecek bunu ben yapabilirsem deyil mesele engelleyebilirsen engelle mesele buyur hadi hadi canım işine bak

• oho daha neleri var neler jiplerde de çok görüyorum trafikte türbanlı avm lerde bol bo lmevcut

0|0
    0|0
  • hiç görmüyorum yaşadığın yerden olabilir

0|0
    0|0
  • Özgürlük bu işte giymek istediğini giymek herkes istediğini giyebilmeli

2|0
    0|0
  • ülkedeki sistem televizyonlar sosyal medya insanların düşüncelerini anında değiştirebilio bugun bu ulkede yapılmak istenen de bu işte 2 3 yıl sonra bu sayı iki katına çıkacaj böle devam ederse

0|0
    1|1
  • Evet farkediyorum yobazlarda da artis var.

0|0
    0|0
  • Evet özellikle benim yaşadığım yerde neredeyse açık bayan yok :)

0|0
    0|0
  • hiç dikkat etmedim gölge gibiler zaten birgün üstlerine bassmazsam iyi

0|0
    1|0
  • İnsanlar yaşayışlarında özgürler... açık olanın olması kadar kapalının olması da doğal...

1|0
    0|0
  • çarşaf eski bir gelenek. "bazı işler" çeviren kadınlar evlere girip çıkarken tanınmamak için çarşaf kullanırlarmış. ülkede ekonomik krizden dolayı bu işlere bulaşan kadın sayısı çoğaldı o yüzden tanınmamak için çarşaf giyenleri daha çok göreceğiz ..

1|0
    1|2
    • Yuh tespite bak niye dinini yaşayanlar değilde kötü yollarda olanlar diye yorumluyosun sadece çarşafmı var gizlenmek için kılık değiştiremezlermi o haltı yemek için?

• Soran arkadaşım burada birilerine laf atan iftira atan biri varsa o da şu gizli arkadaş körler sağırlar gibi birbirinizi ağırlamaktan vazgeçinde görün kimin haksız olduğunu. o çarşaflılara iftira atıyor ona neden birşey söylemiyorsun? ha pardon özgürlük size göre özgürlük.

• kimseye iftira atıldığı yok ki. nedir bu alınganlığının nedeni? ben kendi tecrübemi paylaştım. tesettürle çarşafın karıştırıldığından, çarşafın İslamda yer almadığından bahsettim. aksini ispatlayabilen de çıkamaz hiç bir şekilde. neyse bir yaranız var demek ki..

Kızlar Ne Diyor 8

• özellikle yaz aylarında ve su anda bile hakaskargazi caddesi,şişli, cevahir alışveriş merkezinde bir gezinmeni tavsiye ederim.Her çeşit carsafli göreceksin. Turist patlaması yaşıyoruz.Rahatsızmiyim yooo banane isteyen istediğini giyer gezer.Ama bana igreti gelen o çarşafi giyip te bir ton makyaj yapmalari.Bu ne oerhiz bu ne lahana turşusu

2|0
    0|0
    • :D Evet. abim sağolsun çok dinda bir aileyi evimize buyur etti. kadının gözleri bile perdeli sonra bir açıldı! wuaaa dedim içimden bir makyaj bir saç bir baş görmeliydin :))

• çoğu kapanan çevre baskısı yüzünden kapanıyor. Dün yolda giderken 5 kişilik aile gördüm anne baba ve 3 kızları. kızlardan biri 8-9 diğeri 12 ve öbürü 14 yaşlarında gibiydiler hepsinin başı kapatılmıştı zorla! o değilde irana dönüşme yolunda bu ülke. orda da eskiden özgürlük vardı.. hayırlısı.

• Soran kardeş zorla kapatıldığına nasıl emin olabiliyorsun sorabilirmiyim? sen o ailede yaşadınmı o ailenin ev hayatını gördün mü? Annesinin makyaj malzemelerini kullanmayı seven bir genc kız annesini örnek alan ya da ablasını ne kadar normalse. Annesi ve ablası gibi olup örtünmek isteyen ve örtündüğünde Allahın onu seveceğini bilen bu şuurla yetişmiş bir çocukta aynıdır. Kimse zorla kapanmak istemez emin ol bu kadar baskı varken hala başörtüye hala sizin zihniyetiniz ayaktayken.

• ninjalar 3er 3er üredi asdasd :D

1|2
    1|0
  • ben pek görmüyorum

0|0
    0|0
  • saygı duymalıyız nasıl olmayanlara duyuluyorsa.

1|0
    0|0
  • Bence ayni. cogaldiysada saygi duyarim.

1|1
    0|0
  • İnsanlar baskılardan kurtuldu ve istediklerini rahatça giyebilir duruma geldiler.

1|0
    0|0
  • zibil gibiler ^^

0|0
    1|0
  • Oda bişey mi?Ülkede kız kalmadı hepsi kendini vermiş

0|0
    4|3
Yükleniyor...