Bu bir taktik mi ?

Çocuğun teki geliyor, ilgisini belli ediyor, iltifatlar.. Sürekli yazmalar,buluşmak istemeler.. Kızda buluşma tekliflerini reddediyor, ilk mesajı atmıyor,çocuğa iltifat etmiyor.Erkek kızın ona yazmasını, ilgi göstermesini istiyor, ama istedğini alamıyor.E haliyle bir şekilde umudunu yitiriyor, kızı siliyor. "Bununla vakit kaybedemem" diyor belkide kendi kafasından..Sonra kız gidip erkeğe mesaj atıyor silmesine kızıyor anlayacağınız. Aradan biraz zaman geçince erkek, kızı ekliyor. Ama eskisi gibi ilgilenmek falan yok.. Yazmıyor bile. Günün birinde yazıyor yine kıza "ben yazmadan yazmayacak mısın?" diye.Birdahaki selamı kızdan beklediğini söylüyor ve yine bırakıyor yazmayı. Kızın adım atmasını mı istiyor demek oluyor bu? Adımı atmalı mıyım yoksa boşvermek yoluna mı gitmeliyim? Teşekkür ederim şimdiden.:)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• sende bos deılsın anlatısından bellı

ona umudunu yıtırmek deıl senın tavrın yuzunden olmucak duaya amin dememek denir :)

cokcuk haklı sende b kucuk kıpırtı gorse fazlasını yapıcaktır ama senden kucucuk bır kıvılcım beklıor ;)

senınde gonlun varsa durma yaz derim ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sürekli onun sana ilgisi bir süre sonra tek taraflı olduğu için insanı sıkar ve uzaklaşmak istersin. Bence şans vermelisin adımı atıp.

1|0
    0|0
  • aşk tohumunu atmış topraga senin sulamanı bekliyor artık herşey senin elinde istiyosan o tohumu sula yeşersin sonrada meyvelerini yersin :)

1|0
    0|0
    • aşk tohumunu her toprağa atıpta şansıma biri sular belki diye düşünen biriyse ne yapacağım? Adam silmiş zaten umrumda değilsin mesajını vermiş.. Hata yapmaktan korkuyorum.

• insanlar geçmişte yaptıklarından çok yapmadıklarından dolayyı pişmanlık duyarlar ... ne demek istediğimi anlamışndır inş :)

• mümkünse çocuktan uzak dur sana değil ona acıyorum sen sağır olduktan sonra ona ne kadar bağırırsa bağırsın seni seviyorum diye sen duymayacaksın onun feryatlarını...

0|0
    0|0
  • Senin ona yaklaşmanı bekliyor eğer yaklaşmazsan silecek eğer onu istiyorsan yaklaşmak zorundasın..

0|0
    0|0
    • yaklaşıncada "elde ettim" diye düşünüre ne olacak?

• sevmek tabikide çok önemli

• tamam da ne dememi bekliyorsun ki ben senin yerinde olsaydım kesin çıkardım onunla ama seni bilemem...

• Kız takmıyorsa oturup ağlıyacak değilim egolarını büyütmesin onlarda belki ortaya güzel bir aşk çıkacak kazanılmayan kaybedilmez bence :)

0|0
    0|0
  • eğer adım atarsan çocuk seni çantada keklik görecek

atmazsanda seni silecek

kısacası çocuk sevmiyor sevseydi hiç birzaman silmezdi

0|0
    0|0
  • Baştan gelmiş kabul etmemişsin zaten şimdi değişen ne? ego tatmini mi nedir yani derdin?

0|0
    0|0
    • benim hiç sevgilim olmadı. Korkuyorum aşka karşı önyargılıyım. Oda nasibini aldı bundan. Ama sonra dşüncelerinin hoşuma gittiğini farkettim

• dikkat et ava giden avlanır.

• Hayvanlar alemine daldık iyice. Amaç zaten avlanmak:D:D

• Elbette birşey bekliyor ve tabiki kız ilgilenmiyorsa niye o kişi ile vakit kaybetsin erkek ?

0|0
    0|0
  • Boş verip yoluna gitmelisin. Bu kadar net. Tripli erkek mi olurmuş?

0|0
    0|0
    • Normalde böyle tripli değildi. Ben onu terslesem bile alınmazdıda. Sonra nldu bende anlamadım:D

• teşekkür ederim:)

• Rica ederim umarım yardımım dokunmuştur :)

• hep amerikanın oyunu bunlar

0|0
    0|0
  • zamanında reddetmeseydin sende gizli çıcığın gururunu kırmışın sen yoluna devam et en iyisi:D

0|0
    0|0
    • Bi kızdan kıskandım hep o yüzden oldu. Ah o kızı parçalamak istiyorum:D:d

• yok sen en iyiysi atla bir yerden yaşama fazla.

hadi yavrum, bebeğim

0|0
    0|0
    • gel beraber atlayalım sevgilim

• hangi şehirdesin?

• nerdesin? cevap yok :D atladınmı yoksa bensiz

• ne ekersen onu biçersin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni denizlere acil derim ben :).Aşkta oyun oynayan ve taktik yapan kaybeder.Aşk beyin işi değildir.Aşk kalp işidir.

1|1
    0|0
  • Çünki bekleyen herşey eskisi kadar olmaz

Ekmek bayatlar

Çay demler

İnsanın inancı biter

Vazgeçer ...

1|0
    0|0
    • başım döndü seni takip etmekten ya hemen hemen her sorunun altında sen varsın canım :)

• çok güzel yazmışsın. Beni gerçekten seven bir çocuk vardı. O bekledi senelerce. Ama ben onu sevemedim. of of

Yükleniyor...