Galatasaraylılar için Fenerbahçe maçları sıradansa eğer?

neden dünden beri 100 tane soru sordu galatasaraylılar? kayserispor maçından snra ya da bursaspor maçından sonra bu kadar çok soru sorduklarını hatırlamıyorum ben? Ayrıca Fenerbahçelilere galatasarayı yenince deli gibi seviniyorsunuz diyorlar ama ben galatasaray kadıköyde berabere kalınca sabrinin taraftarına üçlü çektirdiğini,galatasaraylıların floryaya akın ettiklerini net bir şekilde gördüm? ilk terim dönemi fenerbahçeyi 1319 gün sonra arenada yenince konvoylara çıktıklarını hatırlamıyorlamı sizce arkadaşlar?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ezeli rakibimiz,ayreten ölümüne nefret ediyoruz Fenerbahçeden,işte bu yüzden millet patlayıp bu kadar soru soruyor bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • galatasarayı yenmekten sıkıldık siz bize yenilmekten sıkılmadınız mı :)

sırada beşiktaş var onunda sırası gelecek :)

0|0
    1|0
  • ikiside birbirini önemsiyor bu bir gerçek :)

0|0
    0|0
    • beşiktaş maçları daha güzel =)) çok tempolu oluyor fener-bjk maçları =) en sevdiğim derbidir.

• ilk hatırladıgım bjk fener derbisi inönüde bjknin 3-2 yendiği maçtı 1998 yılıydı =) şifo mehmet son dakikda atmıştı rüştü ofsayt diye duraklamıştı =) bide bjknin scala döneminde yanılmıyosam 3-0 yendiği maç var 2000de o maçta fenaydı kanal şifreli ben yine maçı izlemeye çalışıyorum bişeyler yaklarım diye =))) şifre bir açıldı 3-0 oldugunu görünce çok kötü olmuştum =)

• bende 2-1 yendiğimizi hatırlıyorum 99 yılı falandı heralde ,bende radyodan dinlerdim.serhat akın falan vardı sizde:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Arna'da oynadıkları ilk derbide de kaybetmişlerdi zaten fenerbahçeye sonra bir maç kazanınca taraftar floryaya akın etmiş.Kadıköy'de berabere kalınca sabri'nin taraftara üçlü çektirmesini de bırak gs'liler yenilince bile seviniyorlar.yeryüzünde ister şampiyonluğu garantilemiş olsun ister olmasın yenildiği bir lig maçından sonra sahanın ortasında sevinç gösterisi yapan başka bir takım var mıdır.Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir şey düşün artık o kadar psikolojilerini bozmuş fenerbahçe. önemsemiyoruz derler.Türkiye kupasını pek bir önemserlerdi her muhabbette 20 bilmem kaç senedir türkiye kupası yok son 2 sezon üst üste türkiye kupasını fenerbahçe alınca türkiye kupası da neymiş demeye başladılar :))

0|0
    0|1
  • asıl Fenerbahçe için gs derbileri sıradan oldu çünkü

Kadıköyde aralıksız yendik

Samiyende kapanışı yaptık

Arenada açılışı yaptık

Kalecisiz yendik

10 Kişiyle 6-0 yendik

3-0'dan 4-3 yendik

0|0
    0|1
    • Sadece yendik yendik yendik. Bir kere de bir finalde kupa alın elimizden o zaman kabul edicem. En son ne zaman elimizden kupa aldınız

• galatasaray maçları bizim için sıradan maçlar

• sıradan tabı yalancıyı yapmıyolar ya

0|0
    0|0
  • 5***** verdim kaçtım hade cinconlular bunuda açıklasın:D

0|1
    0|1
  • Önceden sıradan değildi de kadıköyde kupa kaldırınca sıradanlaştı ne bileyim zevk vermiyor artık

0|1
    1|1
  • Kongoluyum galatasaraylıyım nonda'dan geliyor galatasray sevgisi üzüldüm yenildi galatasraty

0|0
    0|0
  • iki takımın rezilliğini seyrettik ha sahada

0|0
    0|0
Yükleniyor...