Yolda geçerken birine tutulsanız ne yaparsınız ?

İlk defa görüyorsunuz ve bir daha göremeyeceğinizi düşündüğünüz biri çıksa karşınıza. ve hoşlandınız Ne yaparsınız ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Peşinden koşarım hiç utanmam :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kuucukken pesınden gıderdım sımdı bırsey yapmam

0|0
    0|0
  • Genelde bayanlar pek fazla taviz vermez , sapıkmısın sen kimsin diye kuşkuya kapılırlar , kendimden biliyorum fakat ; birdaha hiç göremeyeceğim biri çıksa karşıma , onun facesini alırdım . e sonuçta 4 . sınıf çoçugun bile facesi var mantıklı yaklaşım (:

0|0
    0|0
  • cesaretli olmalı insan eğer gerçekten çok beğendiysem tutulduysam gider konuşurum . sonradan belki keşke dememek için o an içinden ne geliyosa onu yap yoksa sonradan pişman olursun neden yapmadım etmedim die aklında düşünceler kalır :)

0|0
    0|0
  • mümkün degil tipini süzmem insanların

0|0
    0|0
  • bişi yapamam napçam arkasından ağlarım asfasdfasdfasa

0|1
    0|0
  • Takip ederim gizli gizli fotoğraflarını çeker albüm yaparım.

0|0
    0|0
  • Yola devam, olmuycak şeylere bağlanmanın üzülmenın luzumu yok.

0|0
    0|0
    • aynen diğer kızlar içlernden geçeni yazmış ama yapıcak bişey yok devam edeceksin yola :)

Erkekler Ne Diyor 7

• useyin bolt yanımda halet eder

topular kıça vura vura düşerim peşine

0|1
    0|0
  • Benden numaramı isteyin nedir arkadaş bakıyonuz taamam tutuluyorsunuz anlıyoruzda çekinmeyin gelin yemeyiz yani :D

0|0
    0|0
  • şşt nan bağyan senden cok hoşlandım yala gel gidah bir yerlerde piskevit ve fişne suyu içelimmi dirdim agsdfas

1|0
    0|0
  • konusurum :)

0|0
    0|0
  • O an enerjim yerindeyse gidip tanışırım

0|0
    0|0
  • hemen bırakırım yolda tutulunurmu:)

0|0
    0|0
  • Türk kızları birşey yapmaz kardeşim boş umutlara kapılmayın, Türk kızının egosu aşkından, sevgisinden önce gelir. (istisna varmıdır? 100 de bir belki..)

ha bu dediğine Türk usulü cevapla hiç mi olmaz? dersen

olur; mesela japonyada çinde, almanyada ya da rusyada falan olur ama Türkiye de oooolllmaaaaaz..

1|0
    0|0
Yükleniyor...