Yapılan yorumların altına kendi fikirlerini yazan üyeler neyin kafasını yaşıyor ?

Yapılan yorumların altına kendi fikirlerini yazan üyeler neyin kafasını yaşıyor ?

Güncellemeler:
Katkılarınız için saolun var olun :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu muhakkak yorumlamalıyım :).Benim yorumlarımın altındaki kavgalar oluyor saldırılıyor hiç bir kadına burada okadar saldırılmıyor.Sitede her yerini açmış kadınlara kibar davranılıyor ama ben düşünclerimi çıplakça yazdığımda 3 dünya savaşı çıkıyor.Misal burada erkekler soru soruyor ''hiç tanımadığınız birini öpermiydiniz diye''.Cevapları bir okuyun.Kadınlar rahibe gibi cevaplar yazıyor ve yazmayan gizleniyor ve erkeklerin yorumları ise çok rahat kendilerini gere gere hayallerini ve ya yaşadıklarını ve yaşamak istedikleri rahatcana anlatıyorlar.Benim yorumlarımın altı Madıson Square Garden :).Box turnavası.Hayırlısı artık.

1|2
    0|0
    • Güzel bir yanıt :D belki çevrelerinde bu kadar açık konuşan kızlar yoktur:d

• Teşekkür ederim ama daha bir çok kişinin afyonu patlamamıştır :) teşekkür ederim en iyi cevap için ama benim çok çiçeğim oldu.Başka birisini motive etmek için seçebilirsin.İyi günler .

• No no no no senin

:D

Kızlar Ne Diyor 4

• bazen bazı yerlerde provakatif paylaşımların altına gerekebiliyor.

0|1
    1|0
  • ateyizler açıklayın bunu da ^^

0|1
    0|0
  • Ilgi çekmek

Yalama olmuş adamlarda sürekli hale getirerek

0|1
    0|0
  • olay yeri inceleme

0|1
    0|0