Bugün Bir kızla tanışmayı düşünüyorum ama

daha önce hiç böyle bir kızın yanına gidipte tanışmak istiyorum demedim. Kızın karşısına çıkınca ilk ne demeliyim sizce ? üniversitedeyiz ikimizde.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Selam diyebilirsin ilk önce :D

0|0
    0|0
    • dalga geçmesene bee :D yardım et iştee

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yanına gidip meraba de sonra mesela okuduğu bölümü biliyorsan sen şu bölümde mi okuyordun diye sor sonro o bölümle alakalı bir dersle kitapla alakalı soru sorabilirsin ama muhabbeti devam ettirmen lazım gerisi gelir illaki

ben mesela 2 sene önce kampüsün ortasında (kapak toplama kampanyası vardı)

bi kızdan kapak isteyerek tanışmıştım :)

1|0
    0|0
    • okuduğu bölümü biliyorum ama benimle çok alakasız bir bölüm çok saçma bir giriş olur bence

• yoo saçma olmaz mesela diyelim sen mühendissin kız sosyoloji okuyor

edebiyat fakültesinin önünde selam verdin işte ne biliyim toplum psikolojisi dersi var

ben çok ilgiliyim o konuya biraz araştırdım sosyolojide varmış öyle bir ders falan diyebilirsin öyle devam eder birşekilde saçma olmaz merak etme

• kanka ilk etapta terslene bilirsin ama umudunu kaybetme yok falan der başından atarsa seni amele sümüğü gibi yapışmadan ilgilen karşısına çık denk gel sana baktığını yakala umarım sen ilk seferde tuş kildini açarsın ;)

1|0
    0|0
  • aslında kızla ortak bir noktanız olsa yani önce orda bir tanışsan etsen sonra samimi olsan ondan sonrası zaten gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...