Kapat

Sevgilimşu anaskerde fakat kafamı kurcalayan seyler var bir bakarmısınız?

Cok eskiden beri arkadasız fakat yeni cıkmaya basladık 10 gündür falan. Adanada yapıyo cok rahat bir yer sürekli telefonda konusabiliyo kalkıp yatıolarmıs canları sıkılıyomuş falan. Bugün bir erkek arkadasımla konustum. Bende askerden öyleydim canım sıkıldıgı icin zaman geciriyodum hep arıyodum falan dedi. Sizcede canı sıkıldıgı icin zamanmı geciriyordur ?

Güncellemeler:
Eskiden annemi 3 kere arardım smdi onu 1 kere arıyorum diyor hep seni arıyorum falan diyo..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• nankörlük yapmayın ya.safın biri öyle dedi diye hemen adama bok atıyosun.insan egitim bitsede anandan önce sevgiliyi arasam diyo.ucumuzmu bu aşk dedigin.

1|0
    0|0
    • Oda öyle diyor seni ariyorm hep diyo

• tsk edermm

• rica o saftirigede inanma iyi geceler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonuçta bir boşluk olur mutlaka, hayatımızda boşluklar olmasa zaten kimse yer edinemez hayatımızda. buna düz bakma.

Sırf bu niyetle veya değil bunu sorgulama, sadece şu an durumu devam ettir, öyleyse bile ileride ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • askerdeyken nası cıkmaya basladık. ha bıde o arkadasın senı cocuktan sogutmaya calısıyo olabılırmı. sen cocgua guvenıyosan olay bıtmıstır. baskaların kulak asma bole seyler ınsanı yer bıtırır. o bı erkek arkadasın senden hoslanıyor da olabılır. bende arkerlık yaptım.. ınan sevdıgı kısılerın sesını duyunca rahatlıyor mutlu oluyor.. sen karakterını bılıyosan sorun yok

0|0
    0|0
  • canım benim uzun zamandır tanıyorsan eger.. onu bizden daha iyi tanıyorsundur.. adam gibi adam sözünün eri biriyse eger.. dogru yoldasın.. devam et ;) zaman gecirme falan yok..

0|0
    0|0
  • Askerlik farkli biseydir geldikten snra cogu sey sacma gelir.bir bosluga dusmus ve napcagini bilememis olabilir.

0|0
    0|0
  • zamanını seninle geçirmesi senin için de hoş bir şey değil mi ?

0|0
    0|0
  • elin şeyiyle gerdeğe girilmez bir ata sözü vardır bilir misin ? kimsenin şuçu yokken

onun hakkında kötü davraman hiç hoş değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...