Neden bazı kızlar numarasını vermez nasıl numara alınır ?

Yolda kızların önüne atlıyorum 4-5 dk muhabbet ediyoruz daha sonra numarasını istiyorum ve bazı kızlar numarasını veriyor.

Ama bazı kızlar da vermiyor numarasını falan. Hani vermeme sebebini de anlamadım. Kızla 4-5 dk burç, okul vsvs hakkında konusuyoruz kızı güldürüyorum, sonra numara istedigimde veremem diyor.

0|1
24

En İyi Kız Görüşü

• 4-5 dakikada numarasını veren hatundan şüphelen bence. Diğerleri normal.

Bide ergen, kız görmemiş tipler gibi atlama öyle milletin önüne. Yalandan da olsa biraz cool ol lan =/

1|3
    1|1
    • Valla yolda önüne atlasam ve seninle 5 dk konussam bana numaranı vermek için can atarsın o derece iddialıyım desem :)

• işte boka batırıp çıkaran hep bu 'gereksiz özgüven' emin ol.

• gereksiz değil bu muhabbeti yapmamıs olsaydık %90 numaranı alırdım. Ama sanırım seni hiçbir zaman sokakta yakalayamıcam. Guru olmussun, evden dısarı adımı atmıyor olmalısın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yolda kızların önüne atlıyorum?

İlginç geldi.

0|1
    0|0
    • Önüne hiçbir erkek atlayıp seninle tanısmak istemedi mi cidden ? Tarzın nasıl ? giyim tarzın

• :) gece gece güldüm şuan,saolasın

• cidden şaşırdım belki bir gün senin önüne atlarım ve tanısırız belli mi olur hangi sehirdesin ?

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak bu numaraları

0|2
    0|1
  • eğilin beyler,ateş ediyor

1|1
    0|1
  • Bendensin kardeşim :) İlk olarak şunu kabul etmek gerekiyor. Her kızı elde edemeyiz, yani bu tür kızlar ya kendini ağırdan sattığı için vermiyordur ya da utangaç çekingen olduğu için. Üçüncü bir ihtimal ise oldukça iyi bir sevgiliye sahip olma ihtimali. O yüzden 10 kızdan kaçının numarasını alabiliyoruz buna bakacağız. 3-4 ise bence gayet iyi. "Alfa" erkeği! :)

0|0
    1|1
    • ben seni niye hiç tanımıyom yalnız tipin de yabancı geldi

• Tanıdık birisi mi sandın? Samimiyet eksikliğinden oluyor bunlar.

• nickin ne gardasım cemiyette ?

• Kimin ne b.k olduğu belli değil bu devirde ondan vermez her kız bir değildir yada

sevgilisi vardır

0|0
    0|0
    • sevgilisi olan kızın bile numarasını aldım lae

• her önüne gelene numara veren kızdan ne b.k bekliyon ? kaşardır tabi

• Sen o zaman onlardan oluyorsun. Hım.

Yükleniyor...