Yok böyle bir şey, siz ne hissedersiniz?

arkadaşlar kızla 3 hafta filan konuştuk tamam dedim olay bitti oda benden hoşlanıyo hatta kız bana bakıp seni izlemek hoşuma gidiyo filan dedi beni kıskanıyo yanımda filan olmak istiyo okey fakat 3 hafta sonra gelip üzgünüm ben seni sevmeye çalıştım da bilmem neyde en sonunda demezmi ben başkasını seviyorum ilk başta inanmadım işi araştırınca harbiden seviyomuş tabi ben şoke oldum lan madem başkasını seviyon niye bana izlemek hoşuma gidiyo filan diyon ben sana başka anlamda söylemiştim filan arkadaşlar sorum size gelip bayadır konuştunuz hatta hoşlandınız biri size böyle bişey derse ne anlarsınız Allah aşkına ya ? bide üstüne ben başka birinden hoşlanıyorum derse ne yaparsınız ya

Güncellemeler:
oyuncak gibi oynadı benle ya o koyuyo zaten

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya kızlar bu konularda rahat yalan söyleyip rol yapabilirler.Belki seni sevdiği kişiyi kıskandırmak için bile kullanmış olabilir.Bunda dolayı çok sallama derim kız milletinin ne yapabileceğine daha ben bile akıl sir erdiremiyorum.

0|1
    0|0
    • kızın sevdigi çocuk hem bizim okulda bile diğil adını bile bilmiyodur allah bilir ben kıza deger verdim kırmadım üzmedim şiirler filan kıskanıyorum filan anlamıyorum ya neden ya şerefsizim oturdumn agladımya eşşek kadar adam oldum çocuk gibi agladım ya tabi sessiz kuytu bir köşede

• aynen dedigin gibi yapıcam çok sag ol ya

• Eyvallah sen de sağol.

Kızlar Ne Diyor 1

• Öylerını elıne alıp güzelce döveceksın sinir oluyorum böyle insanlara madem sevmıyosun ne dıye umut verıyosun

0|1
    0|0
    • aynen bende bu soruyu sordum kendisine dedim madem başkasından hoşalnıyon gel baştan söyle dedim kız bana demezmi seni kırmak istemedim :D sanki şu an hiç kırılmadım

• Aslında nasıl oldugunu bende çok iyi biliyorum ve susuyorum allahından bulsun dıyorum çok kızıyorum bu gibi insanlara madem sevıyosun arkadaş ona saygın olsun barı ne mılletı oyalayıp duruyon

• diyorum kimse yaşamasın boyle bişeyi ya biliyorum geri gelcek arkadaş kalalım bilmem ney ama çok geç artık o p.ç onun yüzüne bile bakmıyomuş adını bile bilmiyo ve sır onu unutabilmek için beni kendine aşık edip gönül eylendirdek sonra gelip bana bunları soyluyoya

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence o hanik dediğin çocuğu seviyormuş ya seni o sırada görünce belkim ona

olan aşkını senle engellemek istedi ama yapmamış demek ondan sana böyle

demiştir .

0|1
    0|0
    • ya aga tamam onu seviyo olabilir fakat sanki yıllardır çıkıyomuş gibi davrandı bana bir insanı kullanıp atmak bu kadar kolaymı ya kusura bakmayın sinirlerim çok bozuldu

• daha dönsede liamdan gemi kalktı hem nasıl inanırım ben ona bir daha

• :D orası ona kalmış artık geri dönerse bilemem nasıl ikna eder seni

• ettiğin küfürlere katılıyorum kardeşim, aynı şeyi bende yaşadım. olacağı sana söyleyeyim o hoşlandığı p*çle olacak sonra o p*ç onu bırakacak sonra senin dansöz senin değerini anlayacak karşılaştığınızda gözlerini senden ayırmayacak konuşmaya çalışacak ama senin için iş işten geçmiş olacak. şu içini bir rahatlat seninle oynamadı kardeşim yalnızca kendiyle oynadı sen sabitsin o dansöz ;)

0|1
    0|0
    • abowww adamsın adam aga biz deli kanlı gibi sevdik onlar dönek çiktı s..kerim boyle aşkın ızdırabını ya

• yapıcak bişey kardeşim azmedeceksin, hazmedeceksin yeri geldiğinde de s**meyi bileceksin ;)

• aynen öyle :D

• Bu tur seyler erkekler icin daha zordur hele birde seviyorsa ,kabullenemiyor ,zamaninda benimde sirtimdan vurdular 3,4 yil bunalimdan kurtulamadim ,sevgi ve ask yasadim simdikiler gibi iki gun asigim 4 gun yenisi hayir bu delikanliya gelmez di

0|1
    0|0
    • aynen oyle tam lafı gedigine koydun ama sevdikte ne oldu olan gene bana oldu

• bi anlık boşluğuna denk gelmişsin... bana da sık sık olurdu öğrenciykene :)

0|1
    0|0
  • çok fena olmuş ya belkide o çocuğu unutmak istedi senle sonra yapamadı :/

0|2
    0|0
    • aga çok pis koydu ya gelip baştan söylese eyvallah deriz çeker gideriz böylede yapılmazki ya gururuma yediremiyorum ya

• çok haklısın yaptığı insanlığa sığmaz acı tecrübeler ne yazıkki beklentilerin getirdiği acılar..

Yükleniyor...