Güçlü görünmek zorunda mıyız ?

bende oluyor bazen,yada genellikle, ya da bu aralar sık sık desem daha iyi olacak...

dışarı mutlu görünmek için benim gibi içine doğru ağlayan başka biri var mı ? varsa biz niye böyleyiz la ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çünkü mutlu olmadıgını bı maske takındıgını kendın bılıosun ve mutlulugun bazen hıc gelmeyecek oldgunu senın bu dunyadakı snavınında mtlu olamamak oldugunu düşünüyorsun asıl sorun bu takıyosun hayatı zorlastırıosun cunkı mızacın bu ınsanlardanda senın kadar vcdanlı olmalarını beklıosun

0|1
    0|0
    • sen iyi konuşmuşsun da ben fenayım ya yinede çok sagol böle bunun üstüne uzun uzun muhabbet yapmak isterdim ama fenayım dostum ondandır

• benim tek sıkıntım aşkım için mücadele etmiyorum...bi yanım hem olmuyorsa olmuyordur zorlamayacaksın diyor...sen bildigin hırs ve mücadele örenegi sergiliyorsun

• evet cunku yılmıyorum sevıyorum dıyebılmek için sevgının hakkını vereceksın

gururun bır sure sonra kendınden vazgececek ne yapacaksın

zaman hasretını ılerletecek keske mı dyeceksın

bogazında dgumlenen kelımelerlemı yasayacaksın

aglayacak duvar mı arayacaksın

eger sevıorsan elınden gelenı yap ama olmuyosa sonra gerisini Allaha bırak

Kızlar Ne Diyor 4

• evet güçlü gözükmek zorunda insan çünkü ne yasarsa yasasın insanlar ölumler olsada hayatımızda yıkılmıslıklar olsada

dsardan bakan ne güçlü desın sefıl görmesın mutlu görsun cunku hayata karsı herkez mtlu grunmelı ..

ınsan üzgun olunca dünya ustune gelır ınsanın ınsanlar sen hep böylesın der her ınsan mtlu grunmeye mahkumdur

çünkü : arkadaslarımız akrabalarımız bıle güzel vakıt gecırmek ısterler yanımızda genemı bu konu demesınler

belkı hayat belkı ınsanlar bızı sevsın dıye guclu grunmek zrundayız

1|1
    0|0
    • aynen ha bide kötü oluyor insan yani hadi tamam güçlü görünmek istiyoruzda niye bu yüzden kötü hissediyoruz kendimizi dostum be

• bugün ilişkimin bittiği eski dostlarımın yanından geçerken bakmadım.başka bişeyle ilgilendim.sırf gururumdan,kırgınlığımdan..tek başımaykende özlüyorum ve bazende ağlıyorum.beni yeni dostlarımla mutlu sanıyolar.eski ilişkimdeki insana da gurur yapıyorum ve facebookta onla alakasız mutlu şekilde görünüyorum ama hala düşündükçe içim sızlar.zamanında ağladığın halde seni incitenlere karşı güçlü görünüyosun.biz çünkü iyi ve duygusal insanlarız.eğer vurdumduymaz olsaydık böyle güçlü görünmeye çalışmazdık..

0|0
    0|0
    • biz iyiyiz de onlarmı kötü...vudum duymazlara bu konuda imrenerek bakıyorum yani...bence biz kötüyüz be dostum,onlar iilerki mutlular

• bende düşünüyorum ama biz naptık ki ya da acaba hakettik falanmı üstümüze beddua almışta olabiliriz :)

• aldığımı sanmıyorum.hata da yapsam insanlardan özür dilerim.gönül alırım.vicdanlı biriyim.olduya bir ara ah gibi bir şey aldıysam da bu kadaraını hak edicek hiç bişey yapmadım:)

• Çünkü güçlü görünmeyi seviyoruz ve sorunlarımıZın bizden başkasıni ingilendirsin istemiyoruz... Neden uzgunsun vs vs sorulaarina kapaliyiz

0|1
    0|0
    • yooooo nie üzgünsün dediklerinde pat küt anlatıyorum ama bir mekanda bir şarkıda aklıma düştügünde duygulanıyorum ama dışarı hala yapcacık gülücükler saçıyorum..hemde sınırsızca

• Ben sorunlarmi anlatmayı sevmiyorm hiç yokmuş günbyasamayoda seviyorum kal saglicakla

• pardon angelina jolia eyvallah

• dost var düşman var acılarına yardım etmek isteyen dostlar senin sırrını paylaşacaktır ama düşmanların da ayağını kaydırmak için bir çok şey yapacaktır. o yüzden dostum aslında en iyisini yapıyorsun. bu olay toplum baskısı resmen. bu arda iki kişinin bildiği sır değildir. sır paylaşmak diye bişey yoktur. ama ne yapaaksın sır havası vereceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendimizden kaçtığımız için böyleyiz aslında, bir de insanların bizim gösterdiğimiz ruh hâline gösterecekleri tepkilerden korktuğumuz için böyleyiz. Meselâ; sen derdini anlattığın zaman karşındakinin seninle alay edeceğini, sana karşı başka tavırlar içerisine gireceğini, sana başka şekillerde davranacağını vb. gibi birçok düşünceyi kafana getiriyorsun (daha doğrusu onları sen getirmiyorsun, davetsiz misafir olarak kendileri geliyorlar, şey varmış gibi!), ondan sonra da içine kapanıyorsun sürekli. Bunlar içinde bir ukde olup, korku olup biriktikçe de daha çok kapanıyorsun içine, ondan sonra kimseye derdini dökemiyorsun. Deccal görmüş Hint Okyanusu gibi köpürüyorsun, taşıyorsun içten içe ama yapacağın bir şey kalmıyor. Elinde olmadan da olsa kendi zehrinle kendini zehirliyorsun. Aslında olduğun gibi görünsen, tatlı sahtekârlıklara girişmesen hiçbir şey olmayacak, her şey güllük gülistanlık olacak! Ama ahh şu insanlar... Sana bu fırsatı vermiyorlar işte! Seni ikiyüzlü olmaya itiyorlar, şey varmış gibi! Vesselâm!

0|1
    0|0
  • bi anım geldi aklıma.Bigün spor salonunda dumbble kaldırıorum terliyorum g.tümden zorluyorum falan böle.Durdum dedim ki; " ulan iki tane fazladan karı beğencek diye neyin ameleliğini yapıyorum,ben bırakıyorum sporu arkadaş" diyip kalktım gittim.Şimdi onlar düşünsün

0|1
    0|0
  • Güçlü görünüyor muyum bilmem, ama kendimi ezik gördüğüm kesin...

0|1
    0|0
    • aha da aynı duyguları paylaşıyoruz..sen ben misin hacı ya şizofrenimiyim acaba iki hesap açtımda ordan mı cevaplıyorum şu anda anlamadım ki

• İnsan insana benzer... ;)

• Zayıf görünüp üstüne gelenleri tokatlamak güzel oluyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...