Bir günde kaç bölüm dizi izlersiniz?

özelliklede sınav zamanı olduğunda ya da yapmanız gereken bişey olduğunda izlemeye dürtükleyen dizinin bir oturuşta kaç bölümünü izlersiniz? ama yapmanız gereken işinizde var.mesela bugün bir İstanbul masalının 71 bölümünün hepsini izledim bir oturuşta.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• 10 bölüm e kadar yolu var ama tabi ki her dizi için geçerli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne diyosun ya türk dizisi bir oturuşta 71 bölüm ne demek 1,5 saatten ne yapar biliyormusun?..

0|0
    0|0
  • Sabahtan uykum gelene kadar bu süre bazen 24 saati geçiyor diziye çok sardıysam 20 bölüm belkide daha fazla izlerim.

0|0
    0|0
  • skinsin 7 sezonunu 1 haftada izledim

0|0
    0|0
  • Ay sii ded pipıl!

0|0
    0|0
  • 1,5x71 yaklaşık olarak 110 saatmi izledin

0|0
    0|0
    • bugün başladıysan hala bitmemesi lazım çünkü 4,5 gün yapıyor farkındamısın?

• Bir günde nası 71 bölüm izliyorsun ? 1 saatten fazlaymış bölümler baktım da.

1|0
    0|0
  • sen ne kadar boş insansın ya yapacak başka bir şey bulamadın mı

0|1
    0|0
    • boş mu ben 2.ci üniversiteyi okuyorum ilkinden 1.cilikle mezun oldum şimdiki okulumda da sınıf 1cisiyim. sadece sınav zamanı stres azltmak için dizi izliyorum başkalarının böyle huyları var mı diye merak ettim

• 1 ünv yetemdi mi

• Şaka yapıyor olmalısın.

0|0
    0|0
  • sen kpss çalış az kaldı sınava

0|1
    0|0
    • son sınıf öğrencisi olmama rağmen tarih vatandaşlık mat geometri bitti.coğrafya ile vatandaşlık çalışıyorum şuan 8 ayda rahatlıkla biter.

• bitmez dersler sıkı çalış,atan :D

• 3 film izliyorum dizileri fazla sevmem

0|0
    0|0
  • Uc gun boyunca 9. Bolum kurtlar. Vadini bitirdim :) banyak birseydi hayatim da ilk defa

0|0
    0|0
  • neyi naptın 71 bölüm mü ohaaaaa ebenin hörekesi çüüşşş 404 Not Found ERROR

0|0
    0|0
  • isim kpss 2014 soru gı-unde kaç test çözüyorsunuz olması yerıne kaç dızı ızlıyorsunuz :))

0|0
    0|0
    • ben 3 yıldır kpss ye çalıştım zaten şu an konu tekrarı yaptığımdan bol bol vaktım oluyor.vize zamanı dizi izliyorum herzaman olan bişey değil bu durum

• :)) o zaman sıkıntı yok

• 71 bolumunu mu ızledın yoksa 71. bolumunu mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En fazla 13-14 bölüm izlemişliğim var bir günde.

0|0
    0|0
  • diziden tiksinmedin mi iki bölüm üst üstede bile sıkıcı sacma geliyor bana izledigim sey

0|0
    0|0
    • normalde kore dizileri izlerim taş çatlasa 20 bölümdür. sınav zamanı gelir bana bu durum

• Yuhh :D Değer miydi? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...