Nasıl bir rezilliktir kardeşim bu , hiçmi görmüyor federasyon bunlarııı??

Formayı geçtim armayı da geçtim TÜRK bayrağı var lan o formanın üstünde, hiçmi görmüyor fedarasyon bunları ?

link

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• bu formada o dediğin türk bayrağından yokmu?

senin dediğini yabancı oyuncu yapıyor bunu türk taraftar yapıyor link

1|2
    1|2
    • Yalnız attığın link alakasız olmuş neden alakasız olmuş söyleyeyim her takımda kendini bilmez aşırı holiganist taraftarlar vardır ama Cristian Fenerbahçenin sözleşmeli bir oyuncusu dolayısıyla Cristian Fenerbahçeyi temsil ediyor senin bir taraftarla bir Profosyonel bir oyuncuyu karşılaştırman pek olmamış

• Bunu sizler yapmıyorsunuz sanki:)

• Sorunun ortalamasını düşüren Fenevliler sanırım hiç şaşırmadım tam fenerbahçelilere uygun futbolcu bunlar kişiliklerini yansıtıyorlar takımlarının resmen :)

0|1
    0|1
    • Bulmuşlar birbirlerini yuvarlanıp gidiyorlar işte ,. Demiröreni , yıldırımı cardı curdu. ama allah'ın adaleti hiç şaşmaz .

• Görüyorlar ama görmezden geliyorlar

2|1
    1|2
  • Bize fransız derler 10 kasımda rsemi sitelerinde Atatürk'e yer vermezler biz veririz

Bize fransız derler 10 kasımda maçtan önce kutlama yapmıcaz derler maçı kazanınca şampiyon olmuş gibi ezikce sevinirler

Bize fransız derler Türkiye'nin en büyük kulübü ve eğitim veren kuruluşu olan Galatasaray'a ve armasında Türk bayrağa ŞEREFSİZCE veled-i zinalık yaparlar

Bize fransız derler bilmezler ki fenerbahçenin kurucularının % 90'ı Galatasaraylı

Bize fransız derler Atatürk'e suikast grişimden idam edilen ilk başkana sahipler

Bize fransız derler bilmezler ki renklerinde sarı-kırmızı-yeşil ermenistan ülkesinin renkleri var ?

Ey fenerliler soruyorum ne zaman takılmış bozuk plak modundan çıkacaksınız ?

Tek başarınız 6-0 ve 15 yıl galibiyet ee hani Türkiye'nin en büyüğüydün be kestane fener ?

0|2
    0|2
  • Bir fenerasyon klasiği işte . fenerasyon hakem el ele fbyi şampiyon etmeye . Anca öyle şampiyon olur zaten .

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş yanlış yapmış cristian.ama Rierann twitterda fenerbahçeye ettiği küfürleride unutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • abi adam karaktersizin önde gideni, sanki adamın akrabalarıyla munasebeti olmus galatasarayın

0|1
    0|1
  • köpeklik bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • saygısızlar işte

0|0
    0|0
  • Bunlar karaktersiz şerefsiz para için karılarını satar bunlar.Bunlara Allah para veriyor ya garibanı Eziyor ya yazıklar olsun!

0|2
    0|2
    • Şerefsiz karektersizler , fenerbahçe bunları hep yapıyor , şike dedinmi var , ırkçılık desen var , daha saysamm bitmez..

• Bitmez kardeş bitmez.Kapıcı ayda 1000 tl ye çalışırken çöpcü 2000 tl ye calısırken bir öğretmen 1500-2000 tl alırken.Bu adamlar 30 milyar maç başına para alıyor ya.Hay ben böyle adaletin içine tüküreyim.

• fenerbahçeliyim ama cristian ayıp etmiş özür dilemeli

1|1
    1|2
    • Geçen senede yabtı bu saygısızlığı, stoch'da vardı aralarında birisinin kıçındaydı forma ..

Yükleniyor...