Olmasaydın da olurduk mu diyorsunuz yoksa olmasaydın olmazdık mı?

olmasaydın da olurduk mu diyorsunuz yoksa olmasaydın olmazdık mı?

link

• Olmasaydı da olurduk
    A seç
  • Olmasaydı olmazdık
    B seç
  • Fikrim yok
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ol demiş olmuşuz. Birilerinin bizi oldurması söz konusu değil. Mide bulandırmaya başladı artık şu olmasan olmazdık muhabbetleri.

1|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmasaydın olmazdık demiyorum ama bir insanın ölüm yıldönümünde 1 dklik sirene tahammülsüzlük ya da olmasaydın da olurduk reklamı çok gereksiz ve saygısızca diyorum. Anma törenleri insanların sevdiklerini hatırlamaları yad etmeleri için vardır, sen ne hissedersen hisset bu derece tahammülsüzlük böyle bir günde ahlaksızcadır.

0|0
    0|2
  • Valla ermeni katliamindan babannem nasibini almis olsaydi benşu anbunlari yazamazdim :(

Bilmem anlatabildim mi? ^^

0|3
    0|0
  • olayı allah'ın egosuna bağlıyan muhafazakar müslüman dolu bir soru olmuş.

0|0
    1|0
  • Olmasaydı da olurduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mustafa Kemal Atatürk'e bile saygı duyulmayan bir ülkede yararlı işler yapmanın ne anlamı var? yaşa öl geber.. şeyh sidiği içmeye devam etselerdi keşke

0|1
    3|3
  • bilemiyorum Önder ATAtürküme her zaman saygım var bu vatanı bize emanet ettiği içinde yürekden teşekkür ediyorum fakat bunu sadece Yüce Yaradan bilebilir benim düşüncem olmasaydı olmazdık diyenler kadere inananlar olmasaydı da olurduk diyenlerde biraz bunlardan yanayım yani C-ile A arasında kaldım Atatürk olmasaydı dünyada müslüman kalmazdı %20 si müslüman olurdu o yüzden fakat burda benim sorum şu Sadece Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzümü anıyoruz ?

0|0
    0|1
  • Kim dogruyu biliyor ? Atatürk düsmani Dinci gazeterler mi ? Yoksa asiri Atatürkcüler mi ?

Olmasa olurduk evet, ama nasil olurduk. Belki bugün Istanbulda ingilizlerin bayragi sallanacakti.

Belki türkce konusmastik ve daha bilmem ne.

Bu sözde Dindarlar. Dinler ölüler arkasinda saygisizca konusmayi yasaklamiyor mu ?

Bunlarin ne Dinlen ne Allahlan alakasi var, putperest sapiklar.

0|0
    1|1
  • reyhanlıda ölenler için bu kadar parmak kaldırmadı bu şuursuzlar internet sayfasında arap yalakalığı arap milliyetçiliği ne onursuz bir basın

0|0
    0|0
  • Linkt sag kösede yazarlari gösteriyorlar. Baktim resimlere, pek zekali insanlara benzemiyorlar nasil gazete bu ?

0|1
    1|1
  • kelimeler iyi seçilip kullanılırsa bir sorun yok.herkes art niyetli kasıtlı bir şeyler yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...